משהו לא בסדר עם קלואי, אני מודאגת

היא כבר שלושה ימים ב"דיכאון". אני צריכה ממש לשדל אותה לצאת לטיולים, היום בבוקר היה השיא, כשאיך שיצאנו מהבניין היא כמעט סרבה ללכת, והייתי צריכה המון קריאות עידוד בקור צפצפני מטומטם כדי שהיא תבוא. היא אמנם עושה צרכים (בטיול לילה עשתה קקי, בבוקר רק פיפי), אבל שמתי לה אוכל לפני שיצאתי לעבודה, והיא אפילו לא נגשה (אולי אחרי שיצאתי, לא יודעת). אתמול כשחזרתי הביתה היא אמנם שמחה כשחזרתי, אבל לא קפצה מהתרגשות. היא שחקה אתמול איזה 2 דקות עם הצעצועים שלה, וחזרה לשכב לישון. אז הם ישנים הרבה, אבל משהו מאוד מוזר איתה ביומיים שלושה האחרונים. אין לה פצע נראה לעין, לא כואב לה כלום, מיששתי ושיחקתי לה עם הרגליים. הכל פיזית נראה תקין. אני אקח אותה לוטרינר היום אחרי העבודה, אבל רציתי לדעת אם למישהו יש רעיון. אני מודאגת.

לא, אבל מדדת לה חום?

יכול להיות שזה ווירוס, זה יכול להיות המון דברים. מקווה ששום כלום רציני, ספרי מה קורה כשאת חוזרת מהוט'

ELLY תמיד דבר ראשון

מודדים חום!! חום נורמלי אצל כלבים 38-39 צלזיוס!! לא פרנהייט... אחר כך בודקים את האזניים, אם לא מצאת כלום, אז ממש אבך ממש ללכת לוטרינר... לו לא היתה מעוקרת הייתי אומרת לך שאולי היא עומדת להתייחם, אולם התינוקת מעוקרת כך שזה לא בא בחשבון.... האם אמא שלך גרה אצלך כל התקופה? ואתמול היא נסעה, אולי זה גורם לה לדיכי?? פרוזק.... סבתא ניל"י....

עם מדחום רגיל? בטוסיק?

לא מדדתי בחיים. אני אקנה בדרך הביתה מדחום. הנחיות מיוחדות?

היא כבר שלושה ימים ב"דיכאון". אני צריכה ממש לשדל אותה לצאת לטיולים, היום בבוקר היה השיא, כשאיך שיצאנו מהבניין היא כמעט סרבה ללכת, והייתי צריכה המון קריאות עידוד בקור צפצפני מטומטם כדי שהיא תבוא. היא אמנם עושה צרכים (בטיול לילה עשתה קקי, בבוקר רק פיפי), אבל שמתי לה אוכל לפני שיצאתי לעבודה, והיא אפילו לא נגשה (אולי אחרי שיצאתי, לא יודעת). אתמול כשחזרתי הביתה היא אמנם שמחה כשחזרתי, אבל לא קפצה מהתרגשות. היא שחקה אתמול איזה 2 דקות עם הצעצועים שלה, וחזרה לשכב לישון. אז הם ישנים הרבה, אבל משהו מאוד מוזר איתה ביומיים שלושה האחרונים. אין לה פצע נראה לעין, לא כואב לה כלום, מיששתי ושיחקתי לה עם הרגליים. הכל פיזית נראה תקין. אני אקח אותה לוטרינר היום אחרי העבודה, אבל רציתי לדעת אם למישהו יש רעיון. אני מודאגת.

ELLY תמיד דבר ראשון

מודדים חום!! חום נורמלי אצל כלבים 38-39 צלזיוס!! לא פרנהייט... אחר כך בודקים את האזניים, אם לא מצאת כלום, אז ממש אבך ממש ללכת לוטרינר... לו לא היתה מעוקרת הייתי אומרת לך שאולי היא עומדת להתייחם, אולם התינוקת מעוקרת כך שזה לא בא בחשבון.... האם אמא שלך גרה אצלך כל התקופה? ואתמול היא נסעה, אולי זה גורם לה לדיכי?? פרוזק.... סבתא ניל"י....

עם מדחום רגיל? בטוסיק?

כן מודד חום של בני אדם...

אני באופן אישי אוהבת את מודד החום הישן והטוב עם הפס האפור שעובר בו, אבל הרבה יותר נוח זה המדחום הדגיטלי... כן, הרימי את הזנב, מירחי מעט קדם עדין על קצה המדחום והופ לטוסיק... רק בריאות יקרתי... סבתא ניל"י...

אה, והאזניים שלה נקיות. ולא כואב לה שאני משחקת איתן.

קרציות היו עליה??

פרעושים? הרמת את השפתיים שלה לראות אם היא לא חיוורת?

בדקתי, היא לא חיוורת

או לא היתה בבוקר בכל אופן, ואין עליה פרעושים וקרציות. אין פה כמעט באופן כללי, והיא גם מטופלת באופן קבוע. אני בודקת אותה כשאנחנו חוזרות ממקומות פוטנציאליים.

כן מודד חום של בני אדם...

אני באופן אישי אוהבת את מודד החום הישן והטוב עם הפס האפור שעובר בו, אבל הרבה יותר נוח זה המדחום הדגיטלי... כן, הרימי את הזנב, מירחי מעט קדם עדין על קצה המדחום והופ לטוסיק... רק בריאות יקרתי... סבתא ניל"י...

איזה קרם? לחות רגיל?

בדקתי, היא לא חיוורת

או לא היתה בבוקר בכל אופן, ואין עליה פרעושים וקרציות. אין פה כמעט באופן כללי, והיא גם מטופלת באופן קבוע. אני בודקת אותה כשאנחנו חוזרות ממקומות פוטנציאליים.

מה קרה לפשושית הג'נג'ת שלי

אני לוקחת טיסה ראשונה לניורק כדי לבדוק זה ממש מזכיר לי מה שהיה לפיוז .. למרות שאצלו זה לא היה ממה בפתאומיות.. בבוקר הלך כרגיל בצהרים כבר צלע.. ןוכו. זה כבר זמן מה אז אני מעריכה שזה מצריך טיפול כלשהי..פשושית קטנטנה.. טוב אני בטח לא עוזרת יותר מדי.. אז אני מאחלת המון בריאות והחלמה מהירה לפשושית.. ושתחזו לצףצף בג'ירפה

**תיקון - למרות שאצלו זה היה ממש

בפתאומיות..

איזה קרם? לחות רגיל?

כן, קרם ידיים, פנים וכו'

העיקר שיהיה שומני שלא יעאב לה בטוסיק הקטנטן

עם מדחום רגיל? בטוסיק?

מודדים בפי הטבעת כמובן

טמפ' נורמאלית של כלב היא 38.5 בערך - אופס' צלסיוס - אין לי מושג כמה זה בפרנהייט. מעלה אחת למעלה זה כבר חום ו-40 זו כבר בעייה רצינית.

אוי אליה את מפחידה אותי.

קניתי מדחום, בפרנהייט 38.5 זה 101.3. אני אצא קצת יותר מוקדם מהעבודה היום ואטוס הביתה לבדוק אותה. מקווה שהיא בסדר....

מה קורה? היא מרגישה יותר טוב?

מחזיקה אצבעות שהכל בסדר!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר