מתנצלת בפני קיס1 על מחיקת

הודעותיה מהפורום... המחיקות נעשו ללא ידיעתי.. סבתא ניל"י....

על איזה הודעות מדובר?

למה נימחקו?

אדבר איתך באופן אישי...

כי אחרת גם האשכול הנ"ל ימחק...

מתנצלת בפני קיס1 על מחיקת

הודעותיה מהפורום... המחיקות נעשו ללא ידיעתי.. סבתא ניל"י....

נצל"ש

מסתבר שלא היה אאוטינג של הבחור החדש שהופיע כאן... אבל שיהיה.. יעל (מנהלת הפורומים) ביקשה בכל מקרה להרגיע את הרוחות ולא לעשות עוד רוח ובלגן על הפורום. כמובן שאני מסכימה איתה..

לא היה שום אאוטינג המחיקות נעשו כיוון שמישהו עשה

רוח וצילצולים במקום להעמיד במקום את מי שצריך היה יותר קל היה למחוק הודעות נהיה לא כיף לכתוב כי מימלא הכל נמחק וכדי להוכיח שלא היה אוטינג מספיק לחפש בגוגל את עפ"י שם המשתמש ולהגיע לשם הפרטי של אותו אחד הרי הוא מתגא בזה ששם המשתמש (בית הגידול) מזוהה איתו אבל כשמעבירים ביקורת או מספרים משהו שלא נרה לו זה נהיה אאוטינג? והוא עוד מקל גיבוי של הנהלת הפורומים? עצוב לי שאת משתפת פעולה עם זה אני מפסיקה את פעילותי כאן בפורום ואף קוראת לשאר חברי להפסיק לכתוב כיוון שהנהלת הפורומים מוחקת הודעות בלי להסביר ובלי כל היגיון לטעמי יש לעשות מזה רעש ולא לוותר כי הפורום נהיה דיקטטורה שלום ומקווה כי תמצא מנהלת פורום שתגיע לרמתה של חברתי הטובה בהצלחה

כנראה שלא הייתי ברורה...

כיוון שאני לא עד כדי כך בעניינים לא שמתי לב שאותו אדם השתמש בכינוי שהוא שם בית הגידול שלו... כששמתי לב הפנתי את תשומת ליבי של מנהלת הפורומים. אני לא יודעת איזה "לוקשים" הוא מכר לה, אבל היא לא בדיוק מעולם הכלבנות הגזעית ולכן יכלה לשער שהכינוי הוא סתם כינוי חסר משמעות "ציבורית". לגבי מה שאני מסכימה איתה - שכדאי לחזור לשקט ולרגיעה שהיתה קודם יש אנשים שלא שווים את בזבוז החמצן שלנו כשאנחנו מתעצבנים.. ואגב, כל פורטל נכנס לסטרס כשיש חשד לאאוטינג..

תעשי חיפוש בפורום הזה על פי הניק שכתב בו

ותראי מה עולה

מבקשת התנצלות בהנהלת הפורומים על

ההכפשה כי עשינו אאוטינג לקרינגמרק התנצלות בפני על מחיקת הודעות שלי והתנצלות בפני מנהלי הפורום הזה על חוסר הגיבוי הנה תוצאות החיפוש המאוד פשוט על הניק הנ"ל ומה עלה כאן בפורום חבל שזה לא נעשה לפני שפגעו כאן בכותבים וקילקלו לנו את ההנאה בחלקת האלוהים הקטנה שלנו

לא היה שום אאוטינג המחיקות נעשו כיוון שמישהו עשה

רוח וצילצולים במקום להעמיד במקום את מי שצריך היה יותר קל היה למחוק הודעות נהיה לא כיף לכתוב כי מימלא הכל נמחק וכדי להוכיח שלא היה אוטינג מספיק לחפש בגוגל את עפ"י שם המשתמש ולהגיע לשם הפרטי של אותו אחד הרי הוא מתגא בזה ששם המשתמש (בית הגידול) מזוהה איתו אבל כשמעבירים ביקורת או מספרים משהו שלא נרה לו זה נהיה אאוטינג? והוא עוד מקל גיבוי של הנהלת הפורומים? עצוב לי שאת משתפת פעולה עם זה אני מפסיקה את פעילותי כאן בפורום ואף קוראת לשאר חברי להפסיק לכתוב כיוון שהנהלת הפורומים מוחקת הודעות בלי להסביר ובלי כל היגיון לטעמי יש לעשות מזה רעש ולא לוותר כי הפורום נהיה דיקטטורה שלום ומקווה כי תמצא מנהלת פורום שתגיע לרמתה של חברתי הטובה בהצלחה

אופס' איזה אאוטינג ואיזה בטיח?

ושוב...

שוב חוזר הניגון.... כנראה שלא הספיק לו להרוס את החוג לחדי האף ולהבריח משם חברים.... ניל"י....

האמת שהיה לי משפט נוסף שמחקתי לפני ששלחתי

וזה בדיוק מה שאת כתבת ששוב אני עוזבת מקום שאהבתי בגללו וששוב הוא מחרב מה שמישהוא אחר הקים לתפארת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר