עם כל הכבוד

מופעי החוג מתבצעים כפעילות להיל ואני מארגן אותם. זה בהחלט לאאא לפרסם את החוג . פעילות בתערוכה זה גם מה שאת עושה וגם מה שאנחנו עושים. אנחנו לשם שינוי גם מממנים לבד את הנסיעות לצפון עם ציוד וכלבים לא ההציג כלב ולקבל גביע פרטי אלה לעבוד עבור ההיל גם בהתנדבות.חלק מאנשי החוג גם עוזרים בזירות,כך שב 30 השנים האחרונות תרמנו מספיק מבלי לבקש כל תמורה

רודי,

דבר ראשון - עברנו דירה כך שאין צורך להקפיץ את השרשור... דבר שני - למה להקפיץ את שרשור הריב הזה? גם ככה הוא עשה מספיק בלגן.. :/ לא מתכוונת להמשיך ולהגיב על הנושא הזה רק מבקשת שתיקח לתשומת לבך..

הגנה והצלה מופיעים עבור

ההי"ל אבל בעיקר כדי לקדם את עצמם. ולא רציתי לכתוב ולהצטדק אבל: היתי מרכזת גזע בחוג לכלבי שפיץ הייתי מזכירת החוג הייתי מזכירת המדרשה לכלבנות הייתי פעילה במיליון תערוכות הן של החוג והן של ההי"ל ולא רק החלק מדרישות המדרשה אלא בהתנדבות ניהלתי את תערוכת הגורים במעיין חרוד (באדיבות החוג לכלבי שפיץ-) ועוד כהנה וכהנה את החוג והפעילות הכלבנית עזבתי מפני שהייתי מקבוצת האנשים שהאמינו בדרך אחרת להי"ל שאחרי תהליך "פני ההי"ל לאן" ושהסתיים בזה שכל או רוב אנשי הקבוצה הזו נמצאים כיום מחוץ למערכת הכלבנית והמערכת נראית כפי שהיא הייתי פעילה ומעורבת הרבה מעבר ל"חלקת האלוהים הקטנה שלי" מספיק????????? או שצריך לרשום עוד???? תעשה שיעורי בית לפני שאתה מתקיף מחכה להתנצלות

אני מאמינה שהתקוות היו גדולות

נכון שטרם עברו 100 ימי חסד, אבל על פניו עם היד על הלב, נראה לך שמשהו השתנה פרט לחלק מהשמות?

אליה

תערוכה בינ"ל שונה לחלוטין מתערוכת חוג ומחייבת מגוון אישורים, תיאומים וכו' שלא קיימים בתערוכות חוג. תנאי הרישיון לאירוע כזה הוחמרו מאד מאז אסון ערד. עכשיו שימי לב! לא אמרתי שאין במערכת אנשים ולא אמרתי שכל חברי ההנהלה היוצאת מסוגלים להרים כזה אירוע ציינתי את העובדה הבסיסית שלחברי ההנהלה החדשה וביחוד ליו"ר החדש אין שום ידע ונסיון בהרמת אירוע כזה. זה הכל. לא חילקתי ציונים לאף אחד. ציינתי עובדות. להבדיל מכמה גורמים "נלהבים" שמתייחסים לשמועות כאל עובדות או דבר אלוהים חיים. לגבי שאר הדברים שציינת: לא חיויתי את דעתי ציינתי עובדות והשערות שמסתכמות במילה אחת - כסף. מאחר ואת, למיטב ידיעתי, לא רושמת שגרים ואין לי מושג אם את משלמת דמי חבר הרי שאפשר להגיד על המון דברים שהם רצויים ונהדרים השאלה שנשאלת היא מעיין יגיע המימון לכל זה. השאלות הללו ועוד נשלחו ליו"ר החדש בכתב אם תירצי את תגובתו המלאה אשמח להעביר לך אבל את את מתעצלת אני יכול להפנות אותך לתמלול האסיפה עמוד 30 שורה 17 חסרה רק תנועת היד המזלזלת שליוותה את המשפט הזה...

יותם שלום

מהתחלה. מונה מנהל תערוכה.איתן מאחוריו 4-5 תערוכות של חיות בית+4 כלביאדות מרהיבות ,שכל אחת מהן קצת יותר מתערוכת חיות.דחילקום אתה כל הזמן מצין עובדות.מאיפה? עברנו את זה כבר.שום דבר לא הוחמר. על כיבוי אש העלו מחיר.,שזה פינאץ לעומת מחיר התערוכה. תעשה קצת שעורי בית ואל תפחיד אנשים. תלך לאיתן ואני מבטיח לך שהוא יראה לך בדיוק את מה שיעשה וצפי מחיר. הבן אדם עושה כאלה דברים 25 שנה וכל אחד מצליח.למה עכשיו לא?תשכח מההנהלה הישנה שלא הבדילה בין ימינה לשמאלה.שהציעו לאבי רווח של 100000 שח להיל בצק מזומן וזה נעשה בישיבת הנהלת היל באור יהודה לעיני כל ואבי סירב .מה להגיד?רווח 100000 שח רווח ולא השקעה. הוא העדיף להפסיד 40000 בצפון שכולם שקעו במים,ואחר כך עשה עוד תערוכה במחסן נידח .נו באמת? על מי אתה מותח ביקורת?ואיזה עובדות אתה מציין.בתערוכת חיות בית הלדעתי יושקעו בה 1.5 מיליון , עוד 10 אלף לכיבוי אש זה משמעותי?

יש הבדל

בין אחריות מנהל לבין ביזור סמכויות. אני לא יודע מה היה בועדות אחרות. בועדת גידול מדעית למעט בישיבה הראשונה, שבה השתתף היו"ר כדי לתדרך את חברי הועדה לגבי התקנון ותפקידי הועדה בכל יתר הישיבות הוא לא התערב ולא נכח. אני מעריך שכך היה גם בתקופתה של סמדר בועדת תערוכות וסביר מאד להניח שגם בעניני המדרשה הוא לא התערב. אני לא שותפתי ב"רזי" המחשב - פשוט משום שלא התעניינתי ולא הייתי זקוק להם. עובדים נוספים שעבדו במשרדי ההי"ל מכירים את התוכנות היטב. אני לא בא להציג את אבי כטלית שכולה תכלת כמו לכל אחד מאיתנו יש לו את היתרונות ויש לו את החסרונות. אבל מכאן ועד הפרחת כל מיני שמועות על ידי מקורבים להנהלה החדשה המרחק הוא רב...

ועדת הגידול המדעית לא היתה

במרכז ההתעננות הפוליטית. הוא התערב רק בפוליטיקה שאיפשרה לו להמשיך לשלוט לבד

רודי אתה לא קורא

שאלתי האם ראית הצעה בכתב שההגיעה למשרדי ההי"ל? לא דיבורים באויר. הצעה כתובה שאפשר להתייחס אליה.

אני מדבר על צק חתום

ומזומן שהיה צריך להיות מועבר להיל. כן הצק היה על השולחן גלוי לכל.איזה בדיוק רישום מכתבים או הצעות אתה צריך. בן אדם בא אליך ולפני כולם נותן לך ביד צק מזומן מה עוד אתה צריך חוץ מלקחת את הצק? זו לא הצעה מתחת לשולחן. זה ניתן לפני כולם עם הסברים מפורטים. מה עוד אתה צריך?
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר