עדכונים מההי"ל

קובץ ראשון: חברים יקרים ההנהלה הנבחרת הבטיחה שקיפות , פרוטוקולים מסודרים שיגיעו בזמן לכולם מאחר ומשרדי ההי"ל עדין לא מתפקדים כיאות כנראה בשל מעבר לקוי בין ההנהלה הקודמת להנהלה הנבחרת הפיצו בבקשה את הפרוטוקולים של האסיפה הכללית שהתקיימה בתאריך 29.7.2008 לעיונכם איתן קובץ שני: בוקר טוב רצ"ב מכתבו של אמנון מדר - היו"ר החדש של ההתאחדות הישראלית לכלבנות כולנו תקוה שבשיתוף פעולה של כולנו תצלח דרכה של ההיל בהנהלתה החדשה.. צפרא
(160 KiB) עדיין לא הורד
(149.5 KiB) עדיין לא הורד

אשמח אם תעבירו את האגרת

ואת הפרוטוקול בין חבריכם הכלבנים.... סבתא ניל"י....

האם אפשר להעביר גם לPETNET

אני לא מצליח בתודה מראש

אשמח אם תעבירו את האגרת

ואת הפרוטוקול בין חבריכם הכלבנים.... סבתא ניל"י....

בעקבות שיחת טלפון היום

ברצוני להבהיר כמה דברים... א. אני שמחה מאוד על השינוי המבורך בבחירות האחרונות (בפרט על כך שמר הנדל לא נבחר לשום תפקיד), אם נדמה לאי אלו אנשים אחרת, ברצוני לתקן אותם... ב. לגבי התערוכה הבינלאומית שנדחתה למועד אחר, הוסבר לי כי התערוכה עמדה להפסיד כסף וההנהלה החדשה, לאחר דיון, החליטה כי עדיף לדחותה למועד אחר בכדי למנוע הפסד מיותר של כספים.... ג. ההנהלה החדשה יצאה לדרך ללא חפיפה עם ההנהלה הקודמת שלמעשה היתה רק אדם אחד, מר גולדברג, הוא שלט בכל החומר, כרגע ההנהלה החדשה לומדת את התוכנות והמערכת... בהצלחה להנהלה החדשה... ניל"י עמרני....

האם אפשר להעביר גם לPETNET

אני לא מצליח בתודה מראש

גם אני לא....

אולי בלהה יכולה...

בעקבות שיחת טלפון היום

ברצוני להבהיר כמה דברים... א. אני שמחה מאוד על השינוי המבורך בבחירות האחרונות (בפרט על כך שמר הנדל לא נבחר לשום תפקיד), אם נדמה לאי אלו אנשים אחרת, ברצוני לתקן אותם... ב. לגבי התערוכה הבינלאומית שנדחתה למועד אחר, הוסבר לי כי התערוכה עמדה להפסיד כסף וההנהלה החדשה, לאחר דיון, החליטה כי עדיף לדחותה למועד אחר בכדי למנוע הפסד מיותר של כספים.... ג. ההנהלה החדשה יצאה לדרך ללא חפיפה עם ההנהלה הקודמת שלמעשה היתה רק אדם אחד, מר גולדברג, הוא שלט בכל החומר, כרגע ההנהלה החדשה לומדת את התוכנות והמערכת... בהצלחה להנהלה החדשה... ניל"י עמרני....

לא כל כך הבנתי

האם הדברים שנאמרו בסעיפים א' ב' ו ג' הם דברים שנאמרו לך בטלפון או שזאת דעתך האישית?

למתי

העבירו את התערוכה ? יש כבר תעריך חדש?

לא כל כך הבנתי

האם הדברים שנאמרו בסעיפים א' ב' ו ג' הם דברים שנאמרו לך בטלפון או שזאת דעתך האישית?

נראה שסעיף א' של ניל"י

למתי

העבירו את התערוכה ? יש כבר תעריך חדש?

לפי מה שנאמר לי תהיה בינ"ל בנובמבר

בעקבות שיחת טלפון היום

מה באמת הסיפור של האדון איתן?

(ודני ) ומה הייתה הבעיה בכך שתציגי את אולי, אם אפשר לשאול?

הכתובת לשאלה היא אינה אני....

הכתובת היא איתן הנדל ודני ברוס... סבתא ניל"י...

לא כל כך הבנתי

היי פיסריל....

לגבי סעיף א' אתה הלא מבין שזו דעתי האישית כאדם פרטי ולא כמנהל הפורום, לכן כתבתי תחת שמי: ניל"י עמרני ולא חמסיקה (מנהלת הפורום)... סעיפים ב ו-ג נאמרו לי ע"י חבר ההנהלה, לכן כתבתי בעקבות שיחה טלפונית... אתה בהחלט יכול לברר עם אבי גולדברג איזו חפיפה הוא עשה עם היו"ר החדש של ההתאחדות...

הבנתי. ועכשיו גם תגובה

לגבי דעתך האישית - זו זכותך. לגבי סעיף ב': אני רוצה להפנות את הקוראים לתמלול האסיפה הכללית עמוד 38 שורות 1 ו 2. הבטחה של היו"ר החדש להגדיל את מספר התערוכות... ההפסדים / רווחים של התערוכות נמסרו בדיווחים באסיפות השונות. התירוץ הזה (למנוע הפסדים מיותרים) נשמע קצת מגוחך בהתחשב בעובדה שהיו שמועות על ביטול התערוכה עוד לפני הבחירות. העובדות הפשוטות הן שנבחרה הנהלה חדשה שלאיש מחבריה אין מושג איך מרימים כזה אירוע. לגבי סעיף ג': שטויות. אם לא היתה חפיפה הרי שזה מבחירתה של ההנהלה החדשה. ההנהלה מורכבת משבעה חברים. לחלקם יש תפקידים יותר מוגדרים וברורים ולחלקם פחות. אני יכול להעיד על חבר הנהלה אחד שלא נעשתה אליו כל פניה לגבי חפיפה. להציג את זה כאילו הכל זה אבי גולדברג זה שקר גס. אני ביררתי עם אבי איזה חפיפה נעשתה. למישהו שמכיר את המערכת וידע איך היא פועלת החפיפה היתה מספיקה. למישהו שבא מבחוץ ואין לו שמץ של מושג החפיפה כנראה לא תספיק... למה הדבר דומה? אם אני יודע לחרוש את השדה ומחר אומרים לי קח טרקטור אחר ומחרשה אחרת ותחרוש - כל מה שאני צריך זה חפיפה קצרה על תפעול הטרקטור, איך מרימים והופכים את המחרשה ומיד אוכל לצאת לעבודה. אבל מי שלא הסיע טרטקור בחיים שלו (אפילו שהסיע משאיות) ולא חרש יצטרך תקופת לימוד ארוכה בהרבה. האם החפיפה אמורה להיות גם לימוד??? הדברים היו ידועים מראש ונאמרו ונכתבו מראש. עכשיו הגיע הזמן להתחיל ולשלם את המחיר. והמחיר יהיה עוד הרבה יותר גבוה: יצטרכו לקחת מנהל/ת משרד עלות משוערת למעלה ממאה אלף ש"ח בשנה. ההנהלה החדשה תירצה להחליף את תוכנת תעודות היוחסין שוב נצטרך לשלם. וזוהי רק ההתחלה.

,תגיג FEIS*נערך*.מאיזה כוכב נפלתה?

אני לא יודע מאיזה אבי קיבלתה אינפורמאציה אבל כדאי שתחזור אליו ותגיד לו שעשה צחוק ממך.הלא אתה פוגע באינטליגנציה של הפורום המכובד הזה עם השטויות שאתה מעלה כאן.קרא את דיברי חמסיקה ותפנים.אל תאשים אנשים שאינך מכיר.זה מגוכח אל תקבע מה הם יודעים ומה לא,כי אתה עושה צחוק מעצמך קודם תבדוק עם מקורות אחרים חוץ מ...אבי

שמתה לב למה שכתבתה? זה אומר שההנה..מנהל כללי

של ההתאחדות כי הנהלה לא היתה פישל כל כך בגדול שעכשיו כל צעד קדימה כרוך בהפסדי ענק שתוכננו בלי ראש.לא שאלתה את עצמך ...למה שיעשו תערוכה אם היא תפסיד?הלא כל התערוכות בשנים האחרונות הפסידו.מאיפה תיקח כסף לכסות הפסד? אתה ואבי מוכנים לתרום אותו?נכון שהנייר סופג הרבה שטויות ועלבונות וסביר שגם תתחיל להעליב אותי כי כך נהגו בעבר כל חברי אבי ,אך איפה ההגיון שלך?הנהלה חדשה שנבחרה לפני שבוע תיכנס ביודעין לתערוכה שתפסיד הון רק כדי לרצות כמה אנשים?הלא שדורון גילר ואיתן הציעו לאבי צק מזומן 100000 שח בשביל התערוכה שהיתה בגשם הוא דחה אותם ,ועשה זאת לעיני כל באסיפהת ההיל.רווח להיל 100000שח בלי שאלות בכל מקרה ודורון גילר שעושה את תערוכת המכוניות וזה עבודתו יעשה תערוכת החיות.חברך דחה זאת תחשוב קצת עם עצמך.א ת ה היתה עושה תערוכה ומביא הפסדים שלא תוכל לכסות? שב עם אנשים רציניים שיודעים את המצב ואחר כך תכתוב
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר