גזע לבשן lowchen

האם מישהו מכיר את הגזע הזה? והאם הוא קיים בארץ? תודה

אינו נמצא בארץ...

כלב אריה קטן, כך הוא גם נקרא באנגלית... עירכי חיפוש בגוגל...

יש לי חברה טובה

שיש לה כלב כזה והוא כלב האריות יש לי הרבה תמונות ממנו רק חבל שאני לא מצליחה להעביר תמונות לפורום אני לא יודעת אם יש אותו בארץ ומהניסיון שלי עים אותו כלב כלב מאוד נחמד שמתאים גם למישפחה עים ילדים קטנים לכלב מגלחים את כל הצד האחורי שלו וככה הוא נהיה דומה לאריה כלב נהדר הייתי ממליצה אותו לכל אחד שרוצה כלב שדומה לאריה

בתי גידול

כפי שהבנתי אין בארץ את הגזע, את מכירה בתי גידול שם או שאולי לחברה שלך ישנם גורים?

בתי גידול

כפי שהבנתי אין בארץ את הגזע, את מכירה בתי גידול שם או שאולי לחברה שלך ישנם גורים?

אני אישית

לא מכירה בתי גידול אבל חברה שלי כן מכירה וחוץ מיזה אני רואה אותם בכל תערוכה שאני הולכת את רוצה שאשל בשבילך או שאת סתם מתענינת בגזע

אינו נמצא בארץ...

כלב אריה קטן, כך הוא גם נקרא באנגלית... עירכי חיפוש בגוגל...

לחברה שלי יש את הכלב הזה שהביאה אותו באופן פרטי מהונגריה

יש לנו תעודה והכל אבל לא טרחנו לרשום אותו בעמותה לכלבנות זעירה. לספקנים מבניכם - תמונה מצורפת. מחפשים נואשות בארץ כלבה מסוג bichon lowchen לא מעוקרת לשם ריבוי. אשמח לקבל פניה במידה ותמצא הנסיכה המתאימה.

גזע לבשן lowchen

האם מישהו מכיר את הגזע הזה? והאם הוא קיים בארץ? תודה

כנסי למעלה ל DOG ATLAS ותלמדי על הגזע

לחברה שלי יש את הכלב הזה שהביאה אותו באופן פרטי מהונגריה

יש לנו תעודה והכל אבל לא טרחנו לרשום אותו בעמותה לכלבנות זעירה. לספקנים מבניכם - תמונה מצורפת. מחפשים נואשות בארץ כלבה מסוג bichon lowchen לא מעוקרת לשם ריבוי. אשמח לקבל פניה במידה ותמצא הנסיכה המתאימה.

מחיר

יוסי שלום מה המחיר שלו בהונגריה? תודה.

נקנה לפי עשור ב- 200 דולר.

מעריך שהיום שווה כ 500 דולר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר