התיעצות בבחירת שם לבית הגידול שלנו

בימים אלו ממש אנו מתכוננים להמלטה הראשונה לבית הגידול שלנו שהולך להכיל גזעים רבים , רובם יעבדו ככלבי שירות או טארפייה , מרביתם אנחנו מקווים יהיו גם במגביל כלבי תערוכות מוצלחים . מיטת ההמלטה כמעט מוכנה , הוטרינרית החדשה שלנו פגשה את ההגברת ההריונית .. אבל חסר לנו שם לבית הגידול ... חשבנו בינתיים על מית"ר שפירושו : מ - מטפל י - ידיד ת - תומך ר- רע אך נשמע בעיני חסר ... היתי שמחה אם היה משחק מילים או כוונות מאחורי שמינו , לא משהו ברור אלא מתוחכם ... עלה בי הרעיון "צליל מית"ר" נשמע קליט מתחבר לכל שם תעודה שעלה בי עד עכשיו , וצליל מתחבר לי באסוציאציה לקול , מהירות הקול .. כלבים שרצים מהר .. כך בקונוטציה הכללית יכנסו גם גזעי הרוח כגון סאלוקים , בורזואים וגרייהונדים שאנחנו רואים עצמינו עובדים איתם ... אשמח לרעיונות נוספים ודעות מקווים לקבל החלטה עוד לפני ההמלטה הראשונה שלנו תודה לכל מי שינסה להפעיל את גלגלי המקוריות שלו ! תודה לניל"י על הרעיון , להתייעץ בפורום .. רעיון פשוט וגאוני שבוע רגוע קרן גל ולהקת הכלבים הענקית שלנו משפחת co.il.אילוף כלבים
keren and mia chara 060608.jpg
nessia v sinai.jpg

אממ

צליל מיתר יפה מאוד בעיני... אין לי רעיון... אולי הייתי במקמומכם הולך לשמות של שירים. זה יכול פשוט להישמע יפה.

לדעתי מיתר זה שם מהמם בעיקר

כשזה מתפצל למשמעות שרשמת..

בימים אלו ממש אנו מתכוננים להמלטה הראשונה לבית הגידול שלנו שהולך להכיל גזעים רבים , רובם יעבדו ככלבי שירות או טארפייה , מרביתם אנחנו מקווים יהיו גם במגביל כלבי תערוכות מוצלחים . מיטת ההמלטה כמעט מוכנה , הוטרינרית החדשה שלנו פגשה את ההגברת ההריונית .. אבל חסר לנו שם לבית הגידול ... חשבנו בינתיים על מית"ר שפירושו : מ - מטפל י - ידיד ת - תומך ר- רע אך נשמע בעיני חסר ... היתי שמחה אם היה משחק מילים או כוונות מאחורי שמינו , לא משהו ברור אלא מתוחכם ... עלה בי הרעיון "צליל מית"ר" נשמע קליט מתחבר לכל שם תעודה שעלה בי עד עכשיו , וצליל מתחבר לי באסוציאציה לקול , מהירות הקול .. כלבים שרצים מהר .. כך בקונוטציה הכללית יכנסו גם גזעי הרוח כגון סאלוקים , בורזואים וגרייהונדים שאנחנו רואים עצמינו עובדים איתם ... אשמח לרעיונות נוספים ודעות מקווים לקבל החלטה עוד לפני ההמלטה הראשונה שלנו תודה לכל מי שינסה להפעיל את גלגלי המקוריות שלו ! תודה לניל"י על הרעיון , להתייעץ בפורום .. רעיון פשוט וגאוני שבוע רגוע קרן גל ולהקת הכלבים הענקית שלנו משפחת co.il.אילוף כלבים

הרעיון של מיתר הוא ממש יפה

מה עם מית"ר ברוח ?

בעיני צליל מיתר הוא שם מדהים.......

לדעתי מיתר זה שם מהמם בעיקר

כשזה מתפצל למשמעות שרשמת..

תודה רבה על התגובות

אשמח לעוד אם יש למישהו משהו נוסף להעלות המון תודה על הנכונות רק טוב קרן גם בשם גל משפחת co.il.אילוף כלבים

אני אהבתי את צליל מית"ר וגם את מית"ר ברוח.. שניהם יפים ומביעים את העיקר (:

אולי צליל המית"ר והרוח?

ממש אהבתי את הצעתך

האמת אפילו לא עברת את ה 18 תווים (: אתייעץ עם גל המון תודה ! מצרפת שתי תמונות חמודות קרן

בוקר טוב לכם

אתם כל כך עוזרים לכלבים שאין להם בית וכמעט אין להם גם חיים אז אני חושבת שאני כצת מגזימה אבל האם חשבתם על שם נותן שימחה או נותן חיים כי הרי זה מה שאתם עושים כל יום אל תרדו עלי בבקשה זו היתה רק מחשבה וגם המילה אחווה לפי דעתי יכולה להיות בשם של בית הגידול שלכם

תודה רבה

בעיקרון צליל מית"ר כבר הוחלט מחר מועברים בטפסים להי"ל יחד עם טפסי הבין לאומית שיהיה לך סופ"ש רגוע ושוב תודה על המחמאות .. אנחנו באמת משתדלים קרן וגל משפחת Co.il.אילוף כלבים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר