יש לי שאלה סופר חשובה בישבילי!!!

אמרו לי אנשים המתעסקים בגזע הבורדר קולי שאם אני אשים בורדר קולי עם עדר כבשים הוא יירעה אותם טיבעי... האם גם קולי מסוגל ליראות עדר כבשים בצורה טבעית?

אליה זה בסדר קראתי והבנתי את תשובתך.....תודה

שתי שורות מעל היה הסבר

והתגובה אליה הגבת הייתה רק תוספת, אם התשובה הכוללת שלי לא הייתה מדויקת אשמח לדעת במה לא דייקתי. תמיד מוכן ללמוד

אמרו לי אנשים המתעסקים בגזע הבורדר קולי שאם אני אשים בורדר קולי עם עדר כבשים הוא יירעה אותם טיבעי... האם גם קולי מסוגל ליראות עדר כבשים בצורה טבעית?

כן כן......עוד תגובות כל כך כיף לי לשמוע את ההסברים שלכם....

הינה סימבה(מקווה שיעלה)

שתי שורות מעל היה הסבר

והתגובה אליה הגבת הייתה רק תוספת, אם התשובה הכוללת שלי לא הייתה מדויקת אשמח לדעת במה לא דייקתי. תמיד מוכן ללמוד

האמת שהדמעה התייחסה

ל"השלמה" ולא לתגובה שקדמה לה. בכל מקרה, ההתייחסות לקווי עבודה כאילו מהם יגיעו כלבים "טובים" יותר איננה בהכרח מדוייקת, ראה ההערה שלי בתגובה למעלה.

לכל בעלי הקולי

אז הקולים שלכם יודעים לכנס ו"לרעות" את המשפחה?

כלל כלבי הרועים המיועדים

לעסוק ברעיית צאן - משמע הולכה, כינוס וכו' יש משהו בגנים שלהם שיוכל להפעיל אותם לאיסוף צאן ואין זה משנה אם הם צאצאים להורים עובדים או שלא. דרך אגב, ישנם כאלה שלא יעשו כלום אבל זו סטייה שקיימת בהקשר עם כל דבר אחר בכלבים מגזעים שונים. העניין הוא שאם אתה אינך יודע להפעיל את הכלב והכלב אינו מכיר את הפקודות שיגרמו לו לעבוד נכון עם העדר הרי שמה שהכלב יעשה זה בלאגן אחד גדול ואת זה אף אחד לא אוהב במיוחד. לכן, התשובה היא כן אך דרוש אילוף גם לכלב וגם לבעליו.

בוקר לכולם אני היגעתי הביתה

שלמה ובריאה אפילו שהיתה לי תאונה קטנה בנסיעהאז עכשיו לעיניין הכלבים לפי דעתי זה לא רק הגזעים שבדרך כלל הם גזעים של רועים עושים את הסדר הזה לי יש גזע שהוא לא גזע רועים הכלבים שלי הם כלבי ליווי וכל פעם אם מישהוא מהלהקה שלנו לא בבית הכלבים משתנים תיראו את לאיקו היקר שלי הוא כלב ליווי חמוד בן חמש שנים עכשיו שהייתי בחופשה הוא לא היה אוכל טוב וגם לא יושן הוא היה ממש לא במנוח וגם שאר הכלבים ניכנסו לרברס התחילו לעשות צרכים בתוך הבית וממש לא היו עצמם עכשיו שאני חזרתי כולם נירגעו לאיקו יושן טוב ומרגיש את עצמו ממש בנוח וגם הצרכים הפסיקו להיות בבית כך שאני גם חושבת שכשכול הלהקה בבית אז כאילו הם סופרים את עצמם וכולם במנוחה ושמחים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר