את זה אני עוד חייבת לכתוב לכם לפני הנסיעה

אז ככה היום נסענו 500 קילומטר לתערוכה היא לא היתה בין לאומית אבל בכל אופן היתה תערוכה די גדולה אני רשמתי את מיממי אנו וסיסו נו בשעה 9 בבוקר מיממי ניכנסה לזירה וקיבלה מקום שני וסאס שישי שלה חשבתי לעצמי נו לפחות סאס אחד קיבלתי היום אספנו את הדברים שלנו ועברנו לזירה בצד השני של התערוכה איזה שלוש מאות מטר היתישבנו שם וחיכנו במשך שעתיים היו שם כלבים יפים מאוד ממש נהנינו הגיעה הזמן של סיסו ניכנסתי במתח לשם וחיכיתי שיהיה סרט אדום כי השערות שלו די ארוכות ביגלל שאני מכינה אותו לתערוכה בארץ להפתעתי השופטת נתנה לו הזכר הכי טוב בגזע שבאופן אוטומטי קיבל סאס ששוב באופן אוטומטי קיבל אליפות פיניתכל כך שמחתי שלא יכולתי להאמין בסופו של דבר סיסו שלי אלוף פינלנד חחחח עכשיו לא חשוב אם אנו לא תקבל כלום אבל חיכיתי לתור שלה כשהייתי בטוחה שהצרות איתה יתחילו אבל לא היא גם קיבלה את הנקבה הכי טובה בגזע וקיבלה את הסאס הראשון שלה איזה כיף ואחר כך היחרות בין סיסו ואנו מי ינצח את כל הגזע לשופטת היה קשה מאוד להחליט מי משניהם ינצח כי הם אח ואחות ושניהם יפים בסוף החליטה שלאנו יש כצת קשקשים אז נתנה את מנצח הגזע לסיסו שלי היינו צריכים להישאר עד הערב בשביל תחרות מנצח התערוכה אבל לא יכולתי ביגלל הנסיעה מחר כי עוד לא הכנתי מיזוודה אז עכשיו אני הולכת להכין את עצמי לנסיעה מקווה לפגוש את אלינור בניורק אז שיהיה לכל הפורום שמונה ימים נהדרים אני אנסה להיכנס למחשב של אחותי אבל כשאחזור אז אכנס לכאן שוב להיתראות ותרגישו שמחים בשבילנו

וואו איזה חוויה.. מגניב..

מזל טוב וכן ירבו...

ואו! מזל טוב!

איזה יופייייייייייייייי

מלאן ברכות אילת!! אני מציעה שמהיום תחשבי תמיד שהכלבים לא יצליחו בתחרות ואז הם ינצחו בילוי כייפי

מזל טוב, איזה חדשות טובות

תרימי טלפון כשתגיעי לניו יורק, אולי נצליח להפגש עם הלו"ז המוזר שלי....

WOW כל הכבוד!!!

תמיד תצאי מהבית בהרגשה כי הפעם כולם מקלבים רק טוב או טוב מאוד!!! השארתי לך הודעה אצל אלינור, לא הצלחתי לשלוח לך במסנג'ר... קבלי חיבוק ענקי, נשיקות וקישקושי זנב... אוהבת ניל"י...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר