האם מישהו גידל פעם ביגל? או עדיין מגדל?

אני נתקלת עם קלואי ב"התנהגויות" שלא נתקלתי בהן עם דינר (הויימרנר/סטר אירי מיקס) שלי. לדוגמא: היא מגרדת משטחים חדשים שהיא נתקלת בהם עם האף, אבל לכיוון הפוך. כמו שור שרוקע ברגל, אבל עם האף, ולכיוון קדימה במקום לאחור. יש לזה הסבר? זה ממש משעשע אותי. חוץ מזה שהיא הכלבה הכי סקרנית שנתקלתי בה בחיי. אפילו למקלחת היא רוצה להכנס איתי....

לא דגלתי ביגל, אבל לחברתי

ההולנדית יש ביגלית לתערוכה, ונראה לי שהיא מכירה את הגזע... אם תרצי אתן לך את המייל שלה..

הביגלים הם כלבי ציד

והאינסטינקטים טבועים בהם,גם ללא לימוד. לשם כך טופחו גזעים עובדים, אשר נוטים לבצע תפקידם בלי הכשרה ארוכה. קלואי מרחרחת כשנדמה לה שעלתה על נתיב ריח, והיא מנסה לעקוב אחריו. אני מציעה שלא תשחררי אותה בקרבת כבישים, כי אם תעלה על נתיב ריח היא לא תישמע לך. האינסטינקטים חזקים ממנה...

לא דגלתי ביגל, אבל לחברתי

ההולנדית יש ביגלית לתערוכה, ונראה לי שהיא מכירה את הגזע... אם תרצי אתן לך את המייל שלה..

אשמח תודה

הביגלים הם כלבי ציד

והאינסטינקטים טבועים בהם,גם ללא לימוד. לשם כך טופחו גזעים עובדים, אשר נוטים לבצע תפקידם בלי הכשרה ארוכה. קלואי מרחרחת כשנדמה לה שעלתה על נתיב ריח, והיא מנסה לעקוב אחריו. אני מציעה שלא תשחררי אותה בקרבת כבישים, כי אם תעלה על נתיב ריח היא לא תישמע לך. האינסטינקטים חזקים ממנה...

אני עוד לא משחררת אותה בכלל, או יורדת איתה למטה לצורך העניין...

בניו יורק (ארה"ב בכלל מסתבר) יש להם היסטריה לגבי החיסונים, אז עד שלא מסיימים - הוטרינר ממליץ (תכל'ס נותן הוראה) לא לצאת עם הכלב. בעוד שבוע (אם הכל ילך חלק) היא מקבלת את סט החיסונים האחרון ואז אנחנו חופשיות... בכל מקרה, אני לא מתכננת בהתחלה לפחות לשחרר אותה, ואם כן, אז רק ב-DOG RUN. הם מאוד מחמירים פה. אני מבינה שהיא כלבת ציד, והיא מרחרחת, אבל זה לא בדיוק רחרוח, היא יותר מגרדת את המשטח עם האף בתנועות של "ניגוב" קדימה. רק רציתי לדעת אם יש לזה משמעות, כי לא נתקלתי בזה אצל אף כלב שהכרתי עד היום...

אשמח תודה

שמה אינה קרב....

מיסרי לה דש חמה ממני... היא הסבתא של כלילוש שלי... gkrabbe@hetnet.nl סבתא ניל"י....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר