האם עכשיו זו עונה של נשירה

אצל הכלבים ? כל הבית מלא שיער של ויידה (הלברדורית). תודה נ.ב. מה לגבי מפגש הפורום ?

כן, הקיץ החם והלחות הגבוהה

גורמת לנשירה מוגברת.... לא קבענו כי המפגש יהיה בעת ההרצאה של פוקסי?? סבתא ניל"י...

לא נראה לי

איפה ? מתי ?

ההרצאה כפי הנראה

תתקיים ביום רביעי הבא, טרם נקבעה שעה (אז איך זה שאני מתרגשת כבר עכשיו?) את השעה אדע מחר. הנושא- השפעת התזונה על בריאות השלד של גורים מגזע ענק. יהיה נהדר אם תוכלו להגיע

תעדכנו באיזו שעה בהקדם

אני מניח שזה יהיה בשעות אחה"צ\ערב לא?

לדעתי בצהריים

בפקולטה לחקלאות ברחובות כאמור. מחר בצהריים אפרסם את השעה. ביקשתי לקיים את ההרצאה בערב אבל ידוע לי שמקיימים הרצאות בשעות העבודה של המרצים. אחרי ההרצאה הקצרה (כ-20 דקות) נפגש ואם תרצו נמשיך לבית קפה בפארק המדע. יהיה נחמד אם תגיעו ואם לא- לא נורא, יהיו עוד מפגשים

מה זאת אומרת??? בודאי שנבוא בהמונינו...

חבל רק שאלו מאיתנו שחיים בחו"ל לא יכולים להגיע... מותר יהיה להביא כלבים? נראה לי נחמד להביא את כחל ואת אולי, שיראו מה זה כלבי ענק מתוקים להפליא... סבתא ניל"י...

גם אני הייתי רוצה לבוא

דרך אגב מצאתי טיסה הלוך ושוב 414 יורו

שילחי לי פרטים למסנג'ר...

המחשב שלי חזר מרופא המחשבים... סבתא ניל"י....

מה זאת אומרת??? בודאי שנבוא בהמונינו...

חבל רק שאלו מאיתנו שחיים בחו"ל לא יכולים להגיע... מותר יהיה להביא כלבים? נראה לי נחמד להביא את כחל ואת אולי, שיראו מה זה כלבי ענק מתוקים להפליא... סבתא ניל"י...

אסור להכניס כלבים לפקולטה

זו ממש בעיה, רק כלבי נחיה מורשים להיכנס. לא נורא, המפגש הבא יהיה עם הכלבים. אני מנסה לתפוס את המזכירה כדי לקבל את השעה ועד כה בלי הצלחה... ברגע שאדע אכתוב כאן.

רפואה שלמה שתהיה לו

תשמרי עליו ותאכילי אותו באנטיוירוס כשצריך...

תודה... הוא מרגיש טוב

נהנה מהחום והלחות....

אני צריכה לחפש את זה כי אני מצאתי את זה בגוגל וזה יקח שי כצת זמן

אין בעיה, גם אני מחפשת

כל יום... סבתא ניל"י...
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כלבים גזעיים
בחר
בחר