מקקים בחלום

שלום רב! חלמתי שאני מגיעה הביתה עם דודה שלי (שמחה שמה) ובחדר המדרגות יש מספר מקקים מתים, היה גם אחד מת ליד דלת הכניסה לדירה. בתוך הבית לא היו מקקים. אני חושבת שאחר כך ריססתי את הדירה. מה אומר החלום? תודה.

בעיני

בעיות קטנות שהצלחת להתגבר עליהן וגם למנוע את חזרתן בעתיד.

תודה על תשובתך אבל...

אני נמצאת כרגע במשבר מאוד גדול - יש קשר בין החלום למשבר?

יתכן, ואם זה המקרה

הבעיות שלך קטנות וניתנות לפתרון בקלות יותר משנדמה לך. נדמה שאת כבר בחצי הדרך לשם. בכל מקרה תאמיני בעצמך, את יכולה להתגבר על המשבר הזה. משברים הם עניין של תקופה. גם זה יעבור (אם תחליטי להעביר את זה, כמובן).

תודה על תשובתך, הלוואי שיש אמת בדבריך כי ..

אני נמצאת באחד המשברים הקשים של חיי (מות אם ונטישה ע"י הבעל)........ אני מרגישה בתהום. מקווה שהבעיות שלי יסתדרו. תודה.

אני משתתפת בצערך

ואין ספק שאלו נקודות מפנה קשות, אבל אני מאמינה שגם על המשבר הזה אפשר להתגבר. לדעתי האישית, בן זוג שעוזב כשאת הכי זקוקה לו הוא בן זוג ששווה להיפטר ממנו. אני מניחה שיש לך עכשיו משבר אמון קשה עם העולם. השתמשת במילה נטישה בעניין בן הזוג ואני מעריכה שאת מרגישה כך גם לגבי אימא (אפילו שהלכה שלא מרצון, זה רגש לגיטימי. אין הרבה רציונל ברגשות). אני יודעת שאנחנו לא מכירות, אבל אם בא לך לדבר המייל שלי רשום על דפי האתר. חיזקי ואימצי. מחזיקה לך ידיים. זהר.

חלמתי הלילה על ג'ק ענק בצבע חום שישן איתי במיטה. בחלום אני קוראת לבעלי שהיה בחדר אחר שיבוא ויהרוג אותו. הייתי היסטרית והגוק ניסה להתעופף. בעלי בא והעיף אותו לכיוון פינת האוכל שהיתה חשוכה. שאלתי אותו למה לא הרגת אותו? הוא אמר שהוא נעלם ושלא יחזור. בחלום פחדתי לישון שמא הג'וק יחזור. מה זה אומר? תודה

לפעמים מציין חלום כזה את הקושי להתמודד עם הבעיות, כולל האפשרות שהרצון להתמודד נחלש. אם הפירוש נכון, אז הנכונות להתמודד עצמה עלולה להציע פתרונות שונים לבעיה מטרידה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר