חלומות מוזרים

שלום, בזמן האחרון אני חולמת חלומות מוזרים. לילה אחד על שרותים ושילשולים (סליחה אבל זה החלום) לילה נוסף על כך שאני נעולה בבית כלא מאחורי סורגים ואני בוכה לילה נוסף אחר על זה שאני בורחת ואני בוכה.. האם יש קשר בין החלומות ? מה פירוש החלומות הללו ...? אשמח לקבל תשובה.

לכולם מכנה משותף

מצב של חוסר שקט נפשי, סבל, איבוד חופש, איום, האם התחושות האלו מוכרות לך מהחיים? בכבוד יוסי הניג

פירוש

חלומות על שירותים, מבטאים מיניות כבושה, שלשולים, מחזקים את הדבר כי משהו במניותך אינו תקין, את נגעלת מזה, חשה כי אסור, זאת תבררי עם עצמך. כלא: ייתכן שאת מרגישה כלואה בזה ואת סגורה מחופשיות לבטא את מיניותך וכשאת בורחת מכל כבל, את בוכה, מאשמה, בהנחה שאת מרגישה שאת עושה משהו אסור או מתיסכול, שאת לא באמת יכולה להשתחרר. אני מציינת שזו דעתי האישית לחלוטין ובעיקרון, פירוש חלומות יכול להיעשות באופן פרטני, כי ישנם קודים וסמלים אשר מייצגים משהו מתחושותנו, אשר אינם גלובליים לכול. נטלי

פירוש

MALIDANI חלומות על שירותים, מבטאים מיניות כבושה, שלשולים, מחזקים את הדבר כי משהו במניותך אינו תקין, את נגעלת מזה, חשה כי אסור, זאת תבררי עם עצמך. כלא: ייתכן שאת מרגישה כלואה בזה ואת סגורה מחופשיות לבטא את מיניותך וכשאת בורחת מכל כבל, את בוכה, מאשמה, בהנחה שאת מרגישה שאת עושה משהו אסור או מתיסכול, שאת לא באמת יכולה להשתחרר. אני מציינת שזו דעתי האישית לחלוטין ובעיקרון, פירוש חלומות יכול להיעשות באופן פרטני, כי ישנם קודים וסמלים אשר מייצגים משהו מתחושותנו, אשר אינם גלובליים לכול. נטלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר