חלום על הים

חלמתי שאני עם חברים שאין לי מושג מי הם לא היו פרצופים והים נהיה סוער והוא מציף את חוף ואנחנו כל הזמן בורחים ממנו והוא מגיע אלינו ומרטיב אותנו ואני מובילה את כולם אחריי ואנחנו ניצלים ממנו והוא כל הזמן כאילו מטביע את היבשה והופך אותה לים בבקשה אמיר תפתור לי את זה

ים יבשה

אם תרצי אחד הכיוונים להסתכל על החלום שלך הוא כמאבק פנימי. היבשה היא האישיות שלך כיום, שם את בטוחה עם החברים שלך נהנת מהעולם הקטן שבנית סביבך. הים יכול ליצג כאן כמה דברים החלק החשוב הוא שמה שהוא מייצג הוא דבר שמשנה את עולמך, משהו שנכנס לך לחיים בתקופה האחרונה יותר מבעבר אבל תמיד היה שם, ובתקופה הזו נראה שהוא משנה אותך. הדבר אותו מייצג הים יכול להיות החברה סביבך, או יותר נכון ההשפעה של החברה עליך, הלחץ של האנשים סביבך שתשתני. דבר אחר הוא שינוי פנימי, משהו שמשתנה אצלך (זה בעיקר נכון אם את בגילאי העשרה המוקדמים) וגורם לך לראות את העולם אחרת, מי שהיית עד עכשיו כבר לא מספיק לך. יש כמובן עוד אפשרויות אבל מוקדם מדי בבוקר והמוח שלי עוד ישן.

הים

חלומות על ים ומים מייצגים בדרך כלל מאבק או שליטה של האמא עליך. תחשבי האם זה כך?

חלום על הים

חלמתי שאני עם חברים שאין לי מושג מי הם לא היו פרצופים והים נהיה סוער והוא מציף את חוף ואנחנו כל הזמן בורחים ממנו והוא מגיע אלינו ומרטיב אותנו ואני מובילה את כולם אחריי ואנחנו ניצלים ממנו והוא כל הזמן כאילו מטביע את היבשה והופך אותה לים בבקשה אמיר תפתור לי את זה

תודה

שני הפתרונות יכולים להיות אבל אני לא מוצאת לזה פתרונות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר