ליוסי דותן - דחוף בבקשה.

כבר פעמיים בשנת הצהריים קרה שכשרציתי לקום לא הצלחתי. חלמתי שאני לא מצליחה לפתוח את העיניים כמה שרק התאמצתי. בפעם הראשונה חלמתי שבעלי שאינו גר בבית מזה שבוע היה נוכח עם שתיי נערות ולא הצלחתי לפתוח את העיניים. הוא פשוט לקח את המחשב והשולחן של הבן הקטן שבו אני משתמשת והלך ובפעם השנייה - אתמול שוב לא הצלחתי לפקוח את העיניים ורק ידעתי שנעלתי את הדלת עם המפתח בפנים ובכל זאת הרגשתי את נוכחותו של הבן הבכור לידי עם חברתו מתחבקים ומתנשקים ולא הצלחתי לפקוח את העיניים והוא אמר שפתח את הדלת בעזרת אנטנת הפלאפון החדש שאותו קיבל בתמורה לפלאפון שלו שנהרס. היום אני פוחדת לישון צהריים! דרך אגב קוראים לי נורית.

פתרון לחלום - לדעתי

שתי נערות מסמלות 2 שנים של שגשוג ופריחה מבחינה מינית זה שהוא לקח את המחשב מסמל שהוא לקח את הגבריות שהיית זקוקה לה נלקחה גם היא גם בחלום השני כשננעלת בחדר דבר המסמל הינעלות - קיבעון מיני לנוכח הפלירטוט שהיה לנגד עינייך העצומות לרווחה האנטנה מסמלת משהו ארוך אבל....אפס... צר ולכן את מחפשת משהו הפוך מהגבריות שהייתה לך (עם ארוך וצר) ונטייה ברורה לכיוון המין הנשי גם השם שלך "נורית" מסמל שאת צריכה אור ומרחב ראייה כדי להבין שאני פה מחכה לך......ורוצה אותך מאד.... נ.ב אני בת 28 ומאד חרמנית

בבקשה קראי דנה כהנא - ההודעה לא היתה מיועדת לך!

התשובה שלך פשוט מגעילה ומכוערת. אני הייתי מאוד רצינית ובפחד מהחלום הזה ואת עשית מזה גועל נפש. פשוט תתביישי לך!

אל תכעסי....כשאני חרמנית הפירושי חלום שלי קצת רטובים

בכל מקרה ....את דווקא מוצאת חן בעייני עם כל האגרסיה הזו --- לכי תדעי לאן נוכל להגיע.... ביי חמודה

את ליסבית מגעילה - נא הפסיקי להטריד

את פשוט מגעילה. את קראת משהו שלא מופנה אליך ובמקום לנסות לעזור למרות זאת שקראת את הכתוב את ממשיכה. בבקשה הפסיקי כי חשבתי שהפורום נועד לשיחות רציניות ולא לאקטים כמו שלך.

למה להוציא הרבה אנרגיה, על בחורה ששכחה לקחת כדור יומי לשפיות ?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מזההההההההההההההההה????????????? את לסבית הבנו למה את מפחידה את הילדה המסכנה הזאת???? ואף אחד לא שם זין שאת חרמנית!!!!!!!!1 חרמני? לכי לזונה אולי תעזור לך

תודה חבר'ה. חשבתי לרגע שטעיתי שפניתי לאתר זה אבל שוב תודה על התמיכה והעזרה.

האמת האמיתית.....

סוויטי יקרה שלי... האמת שלקיתי את עצתך ועשיתי בה שימוש....הלכתי לזונה ממש לא משהו אם את רוצה לדעת....המון מייקאפ וריח לא נעים שאלתי כמה שאלות אחרי האקט..ומסתבר שהיא מכירה אותך! גם לה יש המון חלומות סקס פרועים וגם לפי דעתי הזיות (היא טוענת שהיא אימא שלך...) ממש לא נראה היה לי אבל ..... לכי תדעי ....????

תודה חבר'ה. חשבתי לרגע שטעיתי שפניתי לאתר זה אבל שוב תודה על התמיכה והעזרה.

מי שמדברת...

ללסבית הפותחת.. את לא מבינה שאת פשוט את כולם מגעילה!!!!!!!! רק לחשוב על לדה זונה כמוך זה כבר סיוט.. ונראה לי שהיא התבלבלה בין אמא שלי לאמא שלך.. בעצם אני בטוחה.... ואת בטח סתם אחת קטנה סוטה..מזה השגיאות כתיב האלה????????

טעות..

סליחה טעות כתיב.. ."... שהיא התבלבלה.. " התכונתי אליך.. :) טוב קורה.. זה בא בירושה .. אמא שלך זונה ועכשו גם את.. לכי תידעי לאן נגיעה..

ליוסי דותן - דחוף בבקשה.

כבר פעמיים בשנת הצהריים קרה שכשרציתי לקום לא הצלחתי. חלמתי שאני לא מצליחה לפתוח את העיניים כמה שרק התאמצתי. בפעם הראשונה חלמתי שבעלי שאינו גר בבית מזה שבוע היה נוכח עם שתיי נערות ולא הצלחתי לפתוח את העיניים. הוא פשוט לקח את המחשב והשולחן של הבן הקטן שבו אני משתמשת והלך ובפעם השנייה - אתמול שוב לא הצלחתי לפקוח את העיניים ורק ידעתי שנעלתי את הדלת עם המפתח בפנים ובכל זאת הרגשתי את נוכחותו של הבן הבכור לידי עם חברתו מתחבקים ומתנשקים ולא הצלחתי לפקוח את העיניים והוא אמר שפתח את הדלת בעזרת אנטנת הפלאפון החדש שאותו קיבל בתמורה לפלאפון שלו שנהרס. היום אני פוחדת לישון צהריים! דרך אגב קוראים לי נורית.

אין מה לפחד את בין חברים , יהיה נחמד אם למרות הכל תתנצלי על הערתך בפורום.

החלום מדבר אלייך ומנסה לעורר אותך לחיים . עלייך להבין כי הדחקה ודחייה לא יועילו אלא יגבירו את הקשיים הנובעים מהחלומות ואחריהם הקשיים המציאותיים. החלום מעביר לך מסר בעזרת נסיונות שכנוע שונים עם כוונה שתתחילי לאהוב , את עצמך את העולם ואת כל שיש בך את שיש בעולם . תחיי חיים טובים ומלאי חויות וגילויים . בברכה יוסי .

ליוסי דותן - תודה על התשובה אינני חושבת שאני צריכה להתנצל נא קרא תשובתי.

תקרא בבקשה את כל הדברים שדנה כהנא כתבה ותראה שהיא פשוט הפחידה אותי. אני כתבתי בפורום חולומות על חלום שמאוד הציק והפחיד אותי וביקשתי פתרון והיא נכנסה לקטע של מיניות ובכוונה כתבתי את הכותרת כי רציתי שיתייחסו אלי ברצינות וחשבתי שזהו פורום רציני. אני לא צריכה להתנצל. לדעתי אותה דנה כהנא צריכה לקבל "שטיפה" על יחס לא הוגן כלפי חדשים בפורום. ושוב תודה על הפיתרון אשמח אם תיכנס לפרטים בחלום. אני פרודה מזה שבוע וחצי ומאז שניי החלומות אני פשוט מפחדת לישון צהריים ואני פשוט מעסיקה את עצמי במשך היום או שאני פשוט לא בבית. תודה. נורית

ובכל זאת אני מתנצלת בפני כהנא אבל בבקשה חבר'ה קחו ברצינות את עניין החלומות...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר