חלמתי שאני כלה

ביום חמישי הקרוב 3.7.03 אני חוגגת יומולדת 28, אני רווקה. חלמתי שביום ההולדת שלי אני בשמלת כלה, מתכוננת לחתונה שלי, לא יודעת עם מי, (אין לי חבר), שמלת הכלה היתה לבנה עם שושנים אדומים מפוזרים עליה, השמלה לא היתה די ארוכה, ראו את הנעליים שגם היו לבנות. אמרתי שזה לא יפה, לא צריך להיות ככה. איפרה אותי מישהי, לא יודעת מי זו, בגוון סגול. פתאום באה מישהי בשם שושנה (אני מכירה אותה) ועוד חברה בשם מיכל ומיכל חיבקה אותי חזק. שושנה אמרה לי שהגוון הסגול הוא חיוור מדי, ביקשתי מהמאפרת שתבליט את הצבע, שיבליט את העיניים הכחולות שלי. לא יודעת אם היא עשתה את זה. אמרתי לאנשים בסביבתי שאני מקווה שהוא יבוא שאני לא אהיה לבד. לא יודעת למי היתה הכוונה. זה מדאיג אותי ומטריד אותי. במשך כל היום חשבתי על זה ואני פוחדת באמת לקראת יום חמישי ביום ההולדת שלי. מקווה שהכל בסדר עם החלום הזה. מבקש לפתור לי את זה ולשלוח לי תשובה מה שיותר מהר. תודה והמשך יום טוב. בברכה, אפרת

תגובה לכלה.

אפרת היקרה! חששותיך מובנות בהחלט, יש חלומות קשים לפתרון כמו שלך אך אני אנסה לראות את הפתרון. קודם כל חלום על חתונה מצביע שבעתיד לא תהיי רווקה (בעזרת השם תתחתני עם בחיר לבך), ושהחתן(לעתיד) יהיה קצת בעייתי (מקווה שלא). שני נוסחאות לחלום: א: חשש מפני עתיד בודד - לפי החלום נראה שאת די מקווה שתתחתני. ב: חשש מהחתן והחתונה - אני לא מכיר אותך מספיק טוב כדי לאפיין אותך אך אוכל לומר כך שלכל אדם יש חשש ממשהו מסוים ובמקרה שלך חשש מחתונה. אני מבין חשש זה ומציע לך לקחת נשימה ארוכה ולחשוב עם איזה אדם תתחתני איזה מאפיינים צריכים להיות לו והאם הוא בשל לחתונה. החלום מצביע על חשש מיום החתונה אז אוכל לומר כך: איך אומרים אצלי בבית? "פרה פרה" ו " קודם נחצה את הגשר ואח"כ נעבור אותו" כלומר קודם כל תאפייני לעצמך מה את מחפשת בדיוק את מי ואילו תכונות שאת יכולה להסתדר עמו. ורק לאחר מספר חודשים לראות אם אתם אכן מתאימים ובשלים לחתונה ואז אני מקווה שחתונה שלך תהיה כפי שתרצי. חלומות יכולים ללמד על הרבה דברים אך המציאות יכולה להיות שונה (ואני מקווה שאצלך תהיה לטובה). אז אני מקווה שתמצאי בעזרת השם חתן טוב שיאהב רק אותך וישבע לך ושתחיי באושר ובעושר.. ראם.פ

ראם.פ

***-I'm Singing in the rain-but i love more the snow".. emo_104.png

אני נוטה לכיוון פתרון א' שנתן קודמי

חשש מחיים בודדים: השמלה הלא מתאימה, האיפור הלא מושלם, החששות המובעים בבירור שאולי החתן בכלל לא יגיע - כולם מצביעים על כך שבתוך תוכך את מרגישה כאילו מתקרב תאריך חשוב, מין דדליין (יום הולדת 28?) ושום דבר לא בסדר - לא השמלה, לא האיפור... החיים כאילו לא מסתדרים, ואת חוששת להישאר לבדך.

לפני הרבה שנים - זה היה כחודש לפני שהתחתנתי, הייתי צעירה מאוד ולמתי שאני מתחתנת אבל אני מאוד מבוגרת, חלום מוזר שאני זוכרת עד היום. הייתי עם שמלה לבנה אבל כאילו בת שבעים או שמונים...מה זה אומר, כי במציאות הנישואין שלי לא הצליחו בגדול... האם זה אומר על נישואים שניים ?

לפני הרבה שנים - זה היה כחודש לפני שהתחתנתי, הייתי צעירה מאוד חלמתי שאני מתחתנת אבל בחלום אני מאוד מבוגרת, חלום מוזר שאני זוכרת עד היום. הייתי עם שמלה לבנה אבל כאילו בת שבעים או שמונים...מה זה אומר, כי במציאות הנישואין שלי לא הצליחו בגדול... האם זה אומר על נישואים שניים ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ,
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר