מזמן לא הייתי פה....אך מקווה שעוד תענו לי...חלום מפחיד....

שלום לכולכם... תודה לכל מי שעזר לי בעבר מקווה שתעזרו לי גם עכשיו כי אני מפחדת, והחלום הזה מציק לי מאוד.... אני נמצאת על גג של בניין או בית כלשהו (הרבה פרטים בחלום היו מתושתשים או שאני פשוט לא שמתי לב אליהם...) לידי עומדים אנשים משני צדדי ואדם אחד מאחורי (נראה לי שאלו היו מכרים ומשפחה- אך גם כאן לא ראיתי בבירור) מישהו (מדריך כנראה) אומר לנו שבאופק נוכל לראות בניין כלשהו של האוייבים, אני באותו חלום נחשבתי כנראה לאחת שרואה ממש טוב, ולכן הבחנתי בבן-אדם על הגג של אותו בניין, ואמרתי בקול שיש שם בן -אדם...ראיתי משהו בידיו של הבן אדם ותגובה ראשונה שלי היה לצעוק לכולם להתכופף, וזה באמת מה שכולם עשו...ואותו אויב ממול התחיל לירות, הוצאתי רובה והתחלתי לירות גם כן לכיוונו עם ידיעה שאני בכלל לא אגיע ושאני בכלל לא יודעת לירות... היריות פסקו לאחר זמן מה, ואז כשהסתובבתי (אני לא זוכרת למה הסתובבתי, אבל הייתה לי סיבה...) על גג הרבה יותר קרוב (אפילו ממש קרוב) היה חבורה שלמה של "אויבים" עם רובים... וכאן העיר אותי השעון המעורר ואין לי מושג מה קרה בהמשך החלום..... מקווה מאוד שמישהו יעזור לי כי אני ממש לחוצה מהחלום הזה... תודה מראש, מוריה :-)

מטריקס = החיים אינם כפי שהם נראים

החלום הזה "מתלבש על הסרט מטריקס" ומשתמש בו ביצירתיות רבה כדי להבהיר לך איפה את עומדת..... נתחיל ב"סצינת הפתיחה". את על הגג ולידיך ומאחוריך עומדים אנשים [כנראה משפחה וחברים] אבל החלום מטשטש לך אותם. מה זה אומר? שהחלום לא מתרכז בהם אלא בך, ולא ברור באם הם נעזרים בך או תומכים בך הם נשארים מטושטשים [ולא בלי סיבה] לכל אורך החלום. השאלה הזו חשובה [התשובה פחות] מה החברים והמשפחה בשבילך? האם הם משתמשים בך, ומה את חושבת על זה? "על לעזור להם?" מישהו אומר שבמרחק ניתן לראות בנין ועליו "אויבים". כאן החלום משתמש בטשטוש של קודם שימוש יצירתי ביותר. קודם ראית [חווית שאינך רואה טוב]. עכשיו את מגלה "שסומכים עלייך" שאת רואה טוב [לא לפי חוויתך] ועכשיו הדילמה, מה לעשות עם זה? האם באמת הם רואים פחות ממך וכך באופן יחסי הם צודקים? או שהאחריות להיות זו שרואה הכי טוב [מבלי לראות טוב] מכבידה עלייך? האם לא מטילים עלייך יותר מדי אחריות? ושואלים שאלות עזרה שאין לך מושג איך לענות על זה [ולמרות זאת משבחים אותך?]. לכן אני מציע לך להפסיק להתאמץ.... שימי לב האויב שרחוק [שרק את רואה] אינו מסוכן. היריות שלו לא מגיעות כמו ששלך לא מגיעות. אולי גם מדריך עומד לידו ואומר לו שאת אויבת... היריות שלך [המעשים שלך] הם סתם, לא מזיקים ולא מועילים. אבל מזיק לך להתמקד באויב רחוק וכך את לא שמה לב שהאויבים הם אלה המכבידים עלייך "כל מי שאת עוזרת לו", וכשאת סוף סוף מסתובבת את רואה אותם [לא בטישטוש] כאויבים. לפיכך תלמדי, הדברים אינם כפי שהם נראים. לפעמים מדריכים מטעים, אומרים לך לראות רחוק [לתכנן?] ובזאת חושפים אותך לסכנות קרובות. שימי לב שאת אחראית לעצמך יותר ויותר ותצטרכי לראות את הדרך שלך בחיים [יותר ויותר] ובכך לזהות קודם כל שלכל אדם יש אינטרס [ולכן יכול להפוך לאויב] לפיכך שימי לב. והחלום ראה לנכון [דרך הסרט מטריקס] ללמד אותך את זה ------------------------------------------------------------------------------------ תגובה זה מוגשת כפרסומת לאיכות שירותי הניתנים לעיון בקובץ המצורף...... ניתן גם לעבור טיפולים משקמים....... ראו קובץ רום
h-21795.doc
קובץ
(24.5 KiB) עדיין לא הורד
h-21796.doc
קובץ
(49 KiB) עדיין לא הורד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר