אני מתחילה להקשיב...

שלום רום! ראשית תודה לך על הפתרון הקודם... שנית יש לי סתם שאלה לפני שאני עוברת לחלום הבא: איך ידעת שאני 'מחפשת' את האני הפנימי? ועכשיו החלום: היום חלמתי -שוב- שאני נמצאת בכיתה (אחרת). עוד פעם הופיעה המחנכת בחלום, אך הפעם היא לימדה את המקצוע שלה (כדי שתדע: מדעים...אם זה חשוב...). היא שאלה שאלה כלשהי, שידעתי את התשובה... הצבעתי והיא נתנה לי את רשות הדיבור, עניתי. היא אמרה שהתשובה נכונה, אך משום מה רשמה שתי תשובות אחרות על הלוח. חשבתי שאולי היא לא הבינה אותי, ורציתי להתווכח איתה (יותר נכון להסביר לה שהיא לא הבינה אותי כראוי), אך משום מה החלטתי לא לעשות זאת, והמשכתי להקשיב למהלך השיעור. וזהו...זה מה שאני זוכרת מהחלום... מקווה שתעזור לי... תודה... מרי

ילדה טובה

אני גאה בך שאת מפנימה ולומדת, כשאת במצב למידה והקשבה את אחראית רק ללמוד ולשאול ואם המורה רושמת [אולי בכוונה] טעות על הלוח, היא [אולי] בודקת אותך שאת נשארת בהקשבה לחדש ולא חוזרת להרגל הישן של להתווכח מי צודק. ויכוח כזה אין לו קשר עם למידה [למרות שמלמדים אותנו הפוך] ואיך אני יודע על ההקשבה לעולם הפנימי? [לחצי מצד שמאל על השם שלך [בכניס ה לפורום החלומות] וראי מה קורה רום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר