צניחה חופשית

יש לי חלום שכל הזמן חוזר על עצמו שיש ברכה ומסביבה מלא בניינים וכל הזמן אנשים עושים צניחה חופשית לתוך הברכה יש לציין שגם אני רוצה לעשות צניחה חופשית בעתיד נראה לך שי קשר?

צניחה חופשית לתוך הבריכה

צניחה חופשית היא ויתור על שליטה במציאות כמו בחלום, אבל לא כל ויתור על שליטה חייבת להיות מסוכנת [מצנח יכול לעזור]. הבריכה היא המקום של התת מודע משם עולים דברים ולשם כיף לצנוח חופשי [ראי את תפקיד הבריכה מהפירוש שלי לחלום התחרות], מסביב יש בתים [המקום של המודע הנשלט והמתוכנן ושניהם הבריכה והבינינים מסביב הם חלק ממציאות אחת כך שגם הבריכה וגם הבינינים משלימים זה את זה.

החלום והתהליך המומלץ .

עשית דרך עד כה . אך זו כאילו התמקדה בהתעלות ולא בנסיעה . כאילו שעשיתך מתמקדת באותו נושא ועשייתו בצורה טובה וטובה עוד יותר . החלום ממליץ לך בעקבות בקשתך ליותר רגש בחייך .לרדת מהגבהים לוחוות את חייך כנסיעה . לחוות חוויות והתנסויות חדשות. לפגוש אנשים חדשים ולהפסיק עם הדחף למצויינות המגביל אותך במגוון תחומי העשייה היום יומיים . אל חשש יתרונותייך לא יימוגו,אלא יתווספו אליהם חדשים . בהצלחה יוסי

צניחה חופשית לתוך הבריכה

צניחה חופשית היא ויתור על שליטה במציאות כמו בחלום, אבל לא כל ויתור על שליטה חייבת להיות מסוכנת [מצנח יכול לעזור]. הבריכה היא המקום של התת מודע משם עולים דברים ולשם כיף לצנוח חופשי [ראי את תפקיד הבריכה מהפירוש שלי לחלום התחרות], מסביב יש בתים [המקום של המודע הנשלט והמתוכנן ושניהם הבריכה והבינינים מסביב הם חלק ממציאות אחת כך שגם הבריכה וגם הבינינים משלימים זה את זה.

הראל רום.

קראתי מספר הצעות לפתרונות שלך . מעניין . נראה כי יש בך את מידת הנתינה לציבור . אשמח אם תקפיד לבדוק, אם הצעות שלך לפתרון. טומנים בתוכם גם הצעה מעשית לעשייה בחיי היום יום. בברכה יוסי

אני רק ממפה את החלום לפי מה שיש לפני ולפי יכולתי הדלה [הבהרת כוונות]

אם זה תורם יופי אם זה מפריע אפשר להתעלם אם יש כמה פירושים אני מעדיף שיתיחסו לכולם יוסי, עולה מההערה שלך ריח לא נעים, אינני יודע למה] אבל השתמשתי בה כדי להבהיר את כוונותי

הראל ,תפריד את העיקר מהטפל.

ההיפך הוא הנכון ,אני מקדיש מזמני למען הפורום ללא כל תמורה .זיהיתי אצלך יכולת מופשטת טובה מהרגיל . הערתי אלייך באה ממקום מכוון בדרך לפתרונות טובים יותר . עלייך להתיחס לעובדה שאינני נוהג להתערב בהתכתבויות בפורום .אלא כאשר אני מזהה מעורבות מוגברת שיכולה ליצור רושם אמין ומשפיע יותר על חברי הפורום. אז ובמצב זה חשוב לי יותר אם התשובות אכן מכוונות את הקהל הרחב למקומות יותר נכונים בהמשך לחלומם. לשירותך יוסי

אין עיקר ואין טפל במפה

אני לא מאמין בעיקר וטפל, כמו שאני מציע פירוש אחרים יכולים לעשות אותו דבר, אינני מאלץ אנשים ללכת בדרך שאני חושב לטובה [מי נתן לי את הזכות?], אני מציע מפה קישורים לכל עובדות החלום והתמונה המתקבלת בעיני, אני נהנה לעשות זאת ואנשים מודים לי על כך או לא מתייחסים... החיבור בין החולם והפירוש נעשה אחר כך ובתליך העיכול החולם לוקח ומעכל את הפירוש [ועיכול פירושו להטמיע חלק ולהפריש את היתר...

אני גם לא חושב על נתינה כשאני נמצא בפורום

אלא על להיות כאן ולהנות מהעשיה [עבודה]
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר