זקוקה לעזרה

שלום לכל הכותבים בפורום! אני זקוקה לעזרה בפירוש חלום... החלום מתחיל כשאני יושבת בבית (בקומת קרקע) ומביטה החוצה דרך חלון סגור. בחוץ חשוך, יורד גשם חזק מאד. פתאום מתקרב חתול אל החלון, ממש קרוב יושב ומתבונן בי וגורם לי להרגשת אי נוחות. אחר-כך מגיע חתול נוסף, תוקף אותו ומגרש אותו משם, מתיישב ליד החלון ומנסה לשרוט אותי דרך החלון, אני מחקה את התנועה שלו, אך מאד רוצה שילך. לאחר-מכן אני יוצאת מהבית, לבושה מעיל גשם ארוך מאד, אני לוקחת ילד איתי (במציאות אינני נשואה, ואין לי ילדים), מכסה אותו במעיל שלי יוצאת החוצה. באיזה שהוא שלב הילד נעלם, אני חוזרת הביתה, ואדם נוסף שנמצא בבית, שקודם לכן לא היה, שואל היכן הילד? אני משיבה שאינני יודעת והוא שולח אותי חזרה החוצה לחפש אותו. אני יוצאת, מחפשת ומחפשת ומרחוק אני רואה מישהו שכוב על הקרקע ומתעוררת בהרגשה שזה הילד והוא מת, (בחלום לא ניגשתי לבדוק). מעט מפחיד... מצטערת אם התיאור ארוך מידי, תודה רבה מראש לכל מי שיקרא ויגיב!!

החלום

לדעתי, החלום מנסה לומר לך שעליך לעודד את יצר השאפתנות שלך, ולא לפחד "לפרוץ" החוצה אל העולם הגדול, עם הרעיונות שלך.. יש לך הרגשת בטחון כשאת נמצאת בשגרה, וכשאת נמצאת במעגל השגרתי הזה שבו את מצוייה כרגע, אין לך אפשרות להגיע לדברים חדשים ומעניינים יותר... מקווה שעזרתי!

ננסה..לדעתי

את משאירה חלק מהעבר שלך מאחור,חלק שלא אהבת את עצמך או בעצמך,יצאת החוצה ממנו וסימת אותו למרות הקשיים,הפחדים והתמודדיות אשמח לדעת אם זה הכיוון

פירוש אפשרי...

ייתכן שהחלום מלמד על אישיות מסוימת , בעלת כוח משיכה וקסם חושני (שאותה מסמל החתול) .אישיות שאת מסתכלת אליה ביראת כבוד ובמעין הערצה סמויה במובן מסוים , אשר מעניקה לך בטחון מצד אחד אך מצד שני גורמת לך לאי נוחות עם עצמך כיוון שפיתחת אליה הערצה ולכן קיים בך הרצון שהיא תלך, שיהיה סוף לקשר הזה. יתכן שהמוות מסמל חלק בך או בעצם מסמל את הסוף לקשר הזה נשמע אפשרי ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר