חלום שנורא מטריד אותי

לפני שבוע וחצי חלמתי חלום נוראי שנורא מטריד אותי, חלמתי שאני מטיילת לי בארץ רחוקה, לבד, אבל יש לי איתי בחלום כלב שמטייל איתי לכל מקום, הכלב היה משהו מאוד חזק בחלום, מאוד אהבתי אותו כאילו היה חברי הטוב ביותר, "הנפש התאומה שלי", היינו בעיירה קטנה וירדנו מהמקום בו גרנו לרחוב, הכלב רץ לכביש ונדרס. רצתי בבכי מטורף ברחובות הקטנים של אותה עיירה עם הכלב גוסס בידיים, ולא הפסקתי לבכות, ביקשתי מאנשים שיעזרו לי אך הם לא הבינו את שפתי או שלא רצו לעזור לי, התחושה בחלום הייתה מאוד קשה, כאילו עולמי נחרב עלי, לא יכולתי להפסיק לבכות עבר שבוע וחצי מאז, ואני ממשיכה לחלום שאני מטיילת בעולם וכל הזמן בורחת מדברים או אנשים, מבובלת ותמיד לבד....... בכל מקרה החלום ממשיך להטריד אותי ואני מניחה שהוא אמור להגיד לי משהו בעיקר אם הוא כל כך חזק בהשפעה שלו עלי, אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי לפתור אותו.

לדעתי החלום מבטא....

את הבדידות שלך. החלום מרמז על הצורך הנואש שלך בביטחון קשרים עם אחרים ובנכונות שלך להיות תחת חסותו של אדם אחר אשר יתן לך הגנה וביטחון. יום נעים, אריה

לוינונה

לדעתי, החלום מבטא תקופה חדשה שאליה את נכנסת, ובה העצמאות החדשה שלך לוקחת חלק נכבד בה, החלום מתאר את ההתמודדות עם המצב החדש, שבו עליך להחליט החלטות חשובות מבלי להיעזר באחרים, ולסמוך על עצמך. מקווה שעזרתי

לדעתי החלום מבטא....

את הבדידות שלך. החלום מרמז על הצורך הנואש שלך בביטחון קשרים עם אחרים ובנכונות שלך להיות תחת חסותו של אדם אחר אשר יתן לך הגנה וביטחון. יום נעים, אריה

תודה

לאריה ודניאל, אז ככה, אני חושבת ששניכם נורא צודקים בקשר לחלום שלי, והוא באמת משקף את התקופה הזאת בחיי, בה יש לי צורך להתמודד עם כמה קונפליקטים, עם עצמאות, וגם מערכות יחסים בחיי. בכל מקרה תודה, עזרתם!

פירוש אפשרי

הכלב "ידידו הטוב ביותר של האדם " יכול לתפקד כסמל רב עוצמה. הכלב יכול לייצד משהו יקר לך. ייתכן שהכל מסמל אדם שאהבת אך שלמרות שעשית כמיטב יכולתך לא הצלחת להשביע את רצונו ואת חווית תחושה של אוזלת יד וחוסר יכולת . והחלום מלמד שאת התחושה הזו את גוררת איתך וזה מפריע לך לקראת העתיד. אני בכיוון ?

שוב תודה

DL קודם כל תודה על ההתייחסות, אם אתה בכיוון?! לא יודעת יש מצבים מסויימים בחיים בהם אדם נמצא,והפירוש שלך לחלום שלי נראה לי מאוד בכיוון כמו כל פירוש שקיבלתימאנשים אחרים וחברים נראה לי שהבנתי חלק מהחלום הזה שהטריד אותי כל כך, בסוף השבוע הזה........ אבל אני אשמור את זה לעצמי.... תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר