חלום מוזר...

החלום היה מאוד הזוי, חציו היה ראליסטי וחצי מין מצוייר מוזר כזה.. אנ לא זוכרת את כל החלום, רק את סופו. הלכתי עם עורב ועוד חיה כלשהיא שאיני זוכרת מה היא (אולי משהו דמוי כלב) ובאיזה שלב התחלתי לרוץ ולברוח ממשהו, וכך גם החיות שהיו איתי. בשלב מסויים העורב נתלה על ענף, ניסה להחזיק את החיה השנייה ולא הצליח ורגלייו נתלשו. התעוררתי בבהלה. מה שאני זוכרת במיוחד זה את העורב השחור.. מה מסמל החלום.??

החלום שלך רונית !

החלום שלך מענין , ולפי דעתי קשור לחברים \ חברות שלך , (מכיוון שאתם בורחים ביחד). העורב השחור יכול להיות אחד מהחברים , עורב שחור - מישהו ששורד ... כלב - חבר טוב , נאמן. כמו כן , יכול להיות שאחד מהחיות מסמל אותך ... לגבי העורב שנאחז ומנסה לעזור לחיה השנייה , הייתי חושב , בכיוון של תמיכה נפשית , האם עזרת או עזרו לך להתמודד בזמן האחרון עם בעיה שהציקה ? אשמח לשמוע מה דעתך, אמיר.

תודה רבה לך, יש משהו בדבריך !

חלום מוזר...

החלום היה מאוד הזוי, חציו היה ראליסטי וחצי מין מצוייר מוזר כזה.. אנ לא זוכרת את כל החלום, רק את סופו. הלכתי עם עורב ועוד חיה כלשהיא שאיני זוכרת מה היא (אולי משהו דמוי כלב) ובאיזה שלב התחלתי לרוץ ולברוח ממשהו, וכך גם החיות שהיו איתי. בשלב מסויים העורב נתלה על ענף, ניסה להחזיק את החיה השנייה ולא הצליח ורגלייו נתלשו. התעוררתי בבהלה. מה שאני זוכרת במיוחד זה את העורב השחור.. מה מסמל החלום.??

פתרון חלומך!!!

תראי , בחלום שלך חסרים הרבה פרטים, אך ממה שלי נראה , את כרגע בקשר עם אדם שלא מתאים לך , והתת מודע שלך זועק לך את זה דרך החלום הנ"ל, העורב מסמל את הייאוש או הפחד מפני הלא ידוע הכלב גם הוא לא מבשר טובות החלום בד"כ, הבריחה גם היא לא מסמלת טובות בין אם הכלב מסמל חבר או לאו, בכל מקרה הייתי מייעץ לך לעזוב את הקשר שבו את נמצאת כעת ואני מאמין שבסביבתך הקרובה יש מישהו שמעוניין בך ופשוט לא שמת לב אליו עד כה וללכת איתו, כמו,כ אני לא מכיר את הרקע במשפחתך אך ייתכן שזהו תוצאה של פחד גדול מפני אחד מבני המשפחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר