כמעט בכול חלום!!!!!!!!!!!!!!

כמעט בכול חלום אני חולמת,בכל מני מצבים שאני רק מזיזה את הידיים כמו ציפור ואני עפה ....! זה ממש נחמד אני מרגישה שזה ממש קל וכאילו אני יכולה לעשות את זה מתי שאני רוצה. היו כמה מצבים שעפתי,ואחר כך חזרתי לקרקע..... מעניין מה הפתרון.., תודה לכם, מאביבית...:)

לפי פרויד

חלומות על תעופה קשורים לתקופת הילדות המוקדמת(תינוקות) שבה המחשבה שלנו היתה לא מוגבלת כמו שהיא היום ולא ידענו שאנחנו לא מסוגלים לעוף ולכן בטח היינו שוכבים בעגלה ומדמיינים שאנחנו עפים כציפורים. החלומות האלו נפוצים בגיל הילדות ונעלמים עם השנים. אם עברת את גיל 25 ואת עדיין חולמת אותם אז כיף לך(אני כבר לא...) טיסה נעימה

כמה מריחואנה את עישנת מקודם, אני אישית אחרי קוקואין יוצא לחלל החיצון, כדאי לך לנסות

אלה חלומות טובים מאד !

החלומות האלה מסמלים,לפי הניסיון שלי, שאת בדרך הנכונה , את מצליחה להשיג מה שאת רוצה , ומרגישה התעלות רוחנית ... תמשיכי ככה ! אמיר:)

לפי פרויד

חלומות על תעופה קשורים לתקופת הילדות המוקדמת(תינוקות) שבה המחשבה שלנו היתה לא מוגבלת כמו שהיא היום ולא ידענו שאנחנו לא מסוגלים לעוף ולכן בטח היינו שוכבים בעגלה ומדמיינים שאנחנו עפים כציפורים. החלומות האלו נפוצים בגיל הילדות ונעלמים עם השנים. אם עברת את גיל 25 ואת עדיין חולמת אותם אז כיף לך(אני כבר לא...) טיסה נעימה

איזה כיף לי!! תודה רבה על התשובות!!!

איזה כיף לי!! תודה רבה על התשובות!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר