הפתרון מאוד חשוב לי

ב-9.8 שלחתי לכם לום שחלמתי על אמא הפירוש שלו מאוד מאוד חשוב לי אשמח מאוד עם תצליחו לפרש אותו או לפחות חלק ממנו תודה שלי

החלום

חלום על אמא אמי נפטרה לפני כ-5 חודשים, בחלום אני נמצאת בגינה הציבורית במקום מגוריי בילדותי בשמלת כלה כאשר כל הבנות הסובבות אותי לבושות גם הן בשמלות כלה (מדובר רק על חברות ילדות מהעבר)בחלום אמי מכריחה אותי להתחתן עם אדם שלא פגשתי מעודי וגם לא ראיתי או שמעתי את שמו בחלום, אמי מכריחה אותי ללכת אל ביתו ונותנת לי טייפ עם קלטת שלו כדי ללמוד עליו, לא האזנתי לקלטת, אני רק זוכרת את החברות ילדות בשמלות לבנות מסתובבות לידי (אני בשמלת הכלה הכי גדולה)ואת אמי מכריחה אותי ללכת אליו, סוף החלום היה שהייתי בבית לא מוכר עם הטייפ.. וזה הכול! אני רווקה ואין לי תכנונים כלשהם לחתונה... מה החלום הזה מנסה להגיד לי?? אשמח אם תוכל לפענח אותו.

אני לא מכיר אותך

אז זה יהיה קצת שטחי אבל אולי יתן לך כיוון. אמך נפטרה.היא השאירה לך את מורשתה,את הערכים שלה,את הדברים שהיא ציפתה ממך("מתי תתחתני כבר?"). את מתלבטת אם "ללכת בדרכה" או בדרכך("לא מתכונת להתחתן בזמן הקרוב"). את רוצה שהיא תהיה גאה בך כשהיא מסתכלת מלמעלה. חברות הילדות מחזירות אותך לתקופת הילדות. אולי את חשה כילדה קטנה שאיבדה את אמה בקניון.... זהו זה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר