ים סוער מאוד

יוסי שלום, מה שלומך? אני אשמח אם תעזור לי לפרש חלום מלפני יומיים בחלום: אני נוסעת במכונית עם אבא שלי ,אמא,בעלי,והתינוק שלי מחליטים בדרך לנסוע לים אבל רואים מרחוק שהים מאוד סוער וקודר המים אפורים(הגלים גבוהים כמו שרואים בהוואי) ואני אומרת תראו הים סוער אבל בכל זאת אני מוצאת את עצמי פתאום בתוך המים עם כולם חוץ מהתינוק שלי שנשאר בחוף עם אנשים שאני לא מכירה (הוא ישן) פתאום אני שומעת אותו בוכה ואני מבוהלת ורצה אליו לכיוון החוף עם בעלי אני לוקחת את הילד לכיוון החוצה מהחוף. אני מוצאת את עצמי במקום גבוה מעץ מקום צר וקטן ומהפתחים של העץ אני רואה את הים מלמעטה והוא נראה עמוק ויש מן פתח שממנו צריכות לבוא מדרגות לרדת מהמקום הזה/או מעלית אבל אין ואני רואה את דודה שלי מנסה לדחוף אותי כאילו בצחוק לכיוון הבור הזה(הפתח הזה) ואני למעלה במקום הזה עם בעלי,הילד בעגלה והדודה ויש מן פחד כזה שהמקום לא ממש בטוח ויציב. מה דעתך ? לתגובתך אודה

החלום שלך:

יכול להצביע על מאבק פנימי, או על עתיד לא בטוח שאת חוששת ממנו. אפשרות נוספת היא עתיד המשפחה שלך- את לא בטוחה מה יהיה... כל פרוש לחלום הוא אישי,ולכן הוא קשור רק לחולם עצמו. האם היו לך חלומות אחרים באותו הקשר? אמיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר