חלום מפחיד!!!

מזל טוב על פתיחת הפורום! חלמתי שאני נמצאת בקרקעית הים ומנסה לשחות ללמעלה ולא מצליחה וכל מה שאני רואה זה רק את האור שבחוץ מלמטה ומנסה להגיע ולא מצליחה עד שאני מאבדת את נשימתי ומתה. מה זה אומר???

( :

מוות בחלום זה מסמל על אריכות ימים.

חלום פשוט

מחלומך ניתן להבין שקיימת בחייך בעייה כלשהי, שלמרות שבמוחך את מבינה שהיא ניתנת לפתרון (כלומר, יש אור בקצה המנהרה), את חשה שהיא מסובכת מדי עבורך. את חוששת שלמרות שקיים פתרון, לא תצליחי למצוא אותו ולא תפתרי את הבעייה. את כנראה טיפוס לחוץ למדי. את כנראה לקוחת הכל קשה. את כנראה די פסימית מטבעך. אבל יש מקום לאופטימיות: הרי אפילו את רואה את האור שם למעלה. והגוף מטבעו מבקש לצוף כלפי מעלה. את תגיעי לאור אם רק תאמיני בכך. בהצלחה!

שאלה לעצמך?

האם את מרגישה שרגשותייך, אולי כאב מסויים בתוכך, מציפים אותך ומטביעים אותך עד כי את כורעת תחתם ולא מצליחה להתמודד עמם? החלום מסמן לי מצוקה רגשית עמוקה. אם אני טועה אזי מדובר במשהו אחר.

חלום מפחיד!!!

מזל טוב על פתיחת הפורום! חלמתי שאני נמצאת בקרקעית הים ומנסה לשחות ללמעלה ולא מצליחה וכל מה שאני רואה זה רק את האור שבחוץ מלמטה ומנסה להגיע ולא מצליחה עד שאני מאבדת את נשימתי ומתה. מה זה אומר???

ביקשת לעבור למקום אחר בחייך וזה הצליח לך בגדול.

לפעמים החלטה קטנה ביחד עם אופי "גדול" יוצרים מפנה משמעותי ביותר. החלום הודיע לך שהצלחת ומוטב שתהיי מודעתלכך ותתחילי את חייך החדשים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר