חלום על חברה מהיסודי שנותק איתה הקשר וצפרדע משתוללת

אני בת 20. כשהייתי ביסודי הייתה לי חברה מאוד טובה וקרובה אלי (ניצן), עד שבכיתה ו' עשתה עלי חרם ומאז ניתקנו את הקשר. היא גרה ברחוב שלי ואני רואה אותה לפעמים ואין לי מחשבות עליה יותר מידי, זה קצת מוזר לי שחלמתי עליה ובכללי החלום הזה לא ממש מובן לי אז אני אשמח לעזרה.

קיבלתי שיחת טלפון מניצן כשהייתי בבית שלי (בהווה), היא שאלה אם היא יכולה לבוא אלי, אמרתי לה שכן. כשהיא באה דיברנו כמו חברות וצחקנו, היה כיף, נזכרתי שיש לה בית ממש יפה. ישבנו בסלון ואז נכנסה צפרדע ירוקה וחלקה דרך הדלת של הגינה שבמטבח והיא התחילה להשתולל ולקפוץ נורא גבוה ממקום למקום וממש פחדתי ממנה ובמיוחד שהיא תגע בי, היא נגעה בניצן ועלינו ממש מהר לחדר שלי. בחדר שלי ישבנו במיטה, אני זוכרת שקיבלתי במתנה הרבה בובות לשים על המיטה שלי ואחת מהן הייתה כלב ים בצבע חום, ובמקום מתלה אחד של תיקים בחדר שלי כמו במציאות, היו שניים או שלושה והם היו מלאים בתיקים ולא הבנתי בחלום ממתי הם שם. ניצן נישקה אותי בפה כמה פעמים,הרגשתי מוזר ולא הבנתי למה היא עושה את זה. לא סגרנו את הדלת עד הסוף כמו שצריך והצפרדע הצליחה להיכנס והשתוללה שם, ניצן פשוט דרכה עליה בכל הכוח שוב ושוב עד שכל הגוף שלה התפרק על הריצפה של החדר שלי וחלקי הגוף שלה נזלו גם על הקיר. זה ממש הגעיל אותי ולא ידעתי איך אנקה את זה משם. וכאן בערך התעוררתי...

תודה רבה למי שיענה עם פירוש emo_04.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות