מתקשר - פותר חלומות

שלמה טל מתקשר ופותר חלומות בתקשור ומודעות רוחנית

 

פתרון חלומות משמעותו - הבנת הסמלים שבחלום, פענוח פשר החלום והמסרים המצויים, כיצד ניתן להשתמש בחלום ככלי לריפוי נפשי וממימוש עצמי

לפי הפסיכולוגיה שפת החלום היא שפתו של התת מודע , הנמצא בחלקו הימני של המוח, החלק האינטואיטיבי והיצירתי, ולכן החלום משוחח איתנו באמצעות סמלים, מראות ודימויים הנראים כמו לקוחים מסרט בדיוני ובשפה השונה מהשפה הרגילה והיום יומית שלנו, השייכת לחלק השמאלי הרציונאלי של המוח

החלום שייך לחולם, חלומות הם אישיים שלנו, לכן גם פירוש או פתרון החלום הוא אישי וקשור לרוב למציאות היום יומית בו שרוי החולם. לכן יש מומחים המגדירים את החלומות כראי לנפש הפנימית של החולם.

פירוש חלום את פתרון חלומות הוא תהליך מעניין ומרתק.

חלום טוב מקורו בתחושה ריגשית אנרגטית חיובית שקדמה לחלום, חלום רע מקורו בתחושה אנרגטית שלילית ופחד, בו היה שרוי החולם לפני החלום. 

 חלומות הם גם ביטוי לרצון החיצוני והפנימי, לרגשות ולתחושות וכל מה שאנו חווים במהלך הזמן שקדם לחלום, במציאות בזמן שקדם לחלום,  חלומות הם גם הדברים המחשבות והמראות שנקלטו בתודעה שלנו לפני החלום אבל לא הקדשנו להם זמן והדחקנו אותם לתת המודע.

להבדיל מהגישה הפסיכולוגית, הגישה הרוחנית רואה בחלום תקשור בין הרוחני "נשמה" בזמן שינה. מסע הנשמה בזמן השינה לעולומות אחרים הרחוקים מתפישתנו והשגתנו הרגילה. 

תקשור תבניתי לפי סמלים ודימויים. מושגים מופשטים המקבלים בחלום משמעות רוחנית בצורה ציורית ודימיונית דרך סמלים ודימויים.

חלום - מבטא מחשבה בזמן השינה, באמצעות תמונות ודימויים. ביטוי סימלי לנושאים מסובכים ומורכבים המטרידים אותנו ביום יום.

 

בעידן הנוי אייג למיסטיקנים ישנה ידיעה והבנה על מידת השפעת החלום על המציאות שלנו, מיסטיקנים, פיסכולוגים ומתקשרים, משתמשים בחלום ככלי להבנת נפש הפנימית של החולם, המצב הרגשי בו הוא שרוי.

כמומחה לפתרון חלומות אני לא מסתמך אך ורק על המשמעות הסימבולית והסמלית בחלום, אלה לתוכן של שהחלום הסרט בחלום והסיטואציה בה נחווה החלום ואת המצב החוותי וההוייתי בו היה שרוי החלום בזמן החלום.

 

פתרון חלומות באופן רוחני מקצועי ומדויק, במענה טלפוני מידי.

מתקשרים 072-2280549 

 

 

 

שלמה טל מיסטיקן מתקשר מדריך יועץ ויוצר רוחני בשיטת חלון האור. מנהל מ.ג.ע מודעות והגשמה עצמית.  מומחה לפתרון חלומות, מתקשר ויועץ רוחני לפי הקבלה והמיסטיקה היהודית. תשובות לשאלות ייעוץ והכוונה וסיוע אישי להגשמה עצמית, הסרת חסימות מתקשרים 072-2280545


 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות