חלום שחוזר ונשנה בכל פרידה

שלום לך,

קראתי בפורום את התגובות הנלהבות לפירושי החלומות שלך ואשמח לשתף אותך בחלומותיי החוזרים ונשנים בזמן פרידה מאקס שלי. ברשותך אתן לך תמונה כללית.אני נמצאת במערכת יחסים בעייתית מזה כ4 שנים..פרידות וחזרה מרובות. מדובר באדם הסובל מנכות ריגשיות ללא יכולת נתינה.קשה לי להשתחרר מקשר זה למרות כל מגבלותיו. בכל פעם הוא זה שיוצר קשר לחזרה. בכל פרידה אני חולמת שאני מגיעה לביתו (אגב בחלומות לא מדובר בביתו האמיתי אלא בבית אחר שידוע לי שזה ביתו) ובכל פעם בחלום שמגיעה הוא לא נמצא בבית ומה שאני מוצאת נעלים או מגפים של אישה ובחלום אני מבינה שהוא נמצא בקשר.חלום אחר שאני מגיעה לביתו ובביתו אני מוצאת תמונות של אישה אחרת ושלו הפרוסים בכל הבית ומבינה שהוא מאושר בקשר החדש אגב בחלום הזה דמותו לא הייתה דמותו האמיתית אלא דמות אחרת אבל בחלום אני מבינה שמדובר בו. או שיש חלומות שאני מגיעה לביתו והוא לא נמצא אבל האווירה בבית אפלולית וקשה. פונה אליך מהסיבה שתמיד ושהוא יוצר קשר נודע לי בדיעבד שהוא לא היה בקשר עם אף אחת..ובמעמד זה אני רוצה להבין מדוע אני חולמת בכל פעם חלומות אלה? האם החלומות מרמזים לי משהו אודותיו? אשמח לקבל את עזרתך הברוכה.

מה שהחלומות מרמזים לך , 

שאת מנסה להחיות מחדש - מערכת יחסים דומה שהייתה (לא עם האקס)

מדובר באמא או אבא שהיו עם אופי דומה - - נכות ריגשית , לא הראו אהבה וכו.

ברגע שתביני במי מדובר ותחווי את העוצמה שבהבנה שמה שהיה היה , וצריך להשלים עם הטראומה שהייתה בילדות , 

תוכלי להמשיך הלאה לקשר הבא.

כמובן שמהקשר הזה לא יצא לך שום דבר , אלא שיברון לב.

אתה תותח!!!!!!!!

כול כך צדקת! סבלתי לאורך כל חיי מאימי אדם הסובל מנכות ריגשית וקמצנות כמו האקס..לאורך כל שנותיי חיפשתי את אהבתה ..נואשתי מלקבל אישורים שאני שווה כבת/כאדם ממש כמו עם האקס! בכל פעם חזרתי בכדי לקבל את אישור אהבתו! ובכל פעם התאכזבתי מחדש! רק בשנתיים האחרונות הפנמתי שלעולם לא אקבל את אהבתה של אימי והרפתי עד כמעט ניתוק! מרגישה שאתחיל להפנים לגבי האקס ובאמת לחפש את זו שאהבה נפשי!

תודה רבה על עזרתך!

מי ייתן ותקבל בחזרה כפי שנותן!

שמחתי לעזור !!!

אמיר.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר