אכילת דג

אכילת דג

היי, חלמתי הלילה שאני יושבת בשולחן עם עוד שתי בנות (לא בטוחה מי הן, כנראה חברות) ולפנינו דג מבושל ואני לוקחת לי למלחת ואוכלת. אני אומרת להן כמה שאני אוהבת דגים ושזה הכי טעים חריף. 

מה יכול להיות המסר?

תודה, רונית.

הי רונית,

החלום מצד אחד די פשוט , וגם המסר דומה :

את לוקחת דג מבושל - את מתחילה קשר חדש עם גבר שמוצא חן בעיניך.

את אוהבת דגים - כלומר את אוהבת את העניין שיש לך בהתחלה של קשר חדש עם גבר ,

ויותר מזה - את אוהבת את זה חריף - כלומר שהגבר הוא גבר קשה שלא בהכרח מתייחס אלייך טוב ,

מצד אחד זה טעים ככה , מצד שני - יש סוג של סבל בהמשך מהחריפות ... 

מצד שני - יש כאן אמירה , למה המצב ככה ?

האם טוב לך רק להמשיך להנות מן הרגע , ושכולם י#$%$%...?

ספרי איך זה מתחבר לך למציאות ?

אמיר.

היי אמיר, תודה על התשובה המהירה. הכרתי לפני כשבוע בחור והיו לנו כמה ימים מדהימים עד שהוא אמר שהוא רק לפני חודש וחצי נפרד מחברה ושהוא צריך כמה ימים לחשוב...... למחרת היינו ביחד רוב היום והוא התייחס אליי מדהים, עוד יום אחרי הוא שלח הודעה קצרה בלילה, יום אחרי אני שלחתי הודעה ואתמול כבר לא שמעתי ממנו בכלל. אני אכן מאמינה שאשמע ממנו שוב ושהוא באמת רוצה לחשוב על זה כיוון שאמר לי בצורה גלויה ואמיתית שהוא לא רוצה לעשות משהו שעלול לפגוע בי ואכן לא ניסה איתי שום דבר מיני. במהלך השבוע שבילינו הוא מאוד התעניין בחיים שלי, במה אני אוהבת, במשפחה שלי ועוד, הוא גם שיתף הרבה על עצמו וזה מה שגורם לי להאמין שהוא אכן צריך קצת זמן אבל כמובן שיש ספקות, שאולי זה נגמר לחלוטין. בקיצור אני מבולבלת וכן מקווה שזה יסתדר בינינו. תאריך הלידה שלי הוא 2.9.83 ושלו 25.12.79. .תודה.

מעבר לעניין של הריחוק שאכן לא עשה לי טוב, בימים שהיינו ביחד הוא התייחס אלי יותר טוב מרוב הגברים שהכרתי בחיי, עד לפרטים הקטנים והיה מאוד קשוב לרצונות שלו- אולי החריף זה רק בגלל שאני באמת אוהבת חריף...? (:

האם לדעתך החלום נוגע לאותו בחור שכבר כמה ימים נעלם או למישהו חדש שיבוא? נזכרתי שחלמתי גם שאותו בחור הולך לקראתי ברחוב ומחייך אליי, לידו היה עוד אדם כנראה חבר שלו.

תודה, רונית

פשוט מאוד.

פריון ולידה.

מזל טוב.

תודה על הפירוש אבל אני רווקה ולא במערכת יחסים כרגע (גם לא מקיימת יחסי מין מזדמנים...) אז איך?

הי רונית,

הבחור שהופיע בחייך היה כן איתך וסיפר לך שרק לאחרונה נפרד ממישהי ושהוא זקוק לזמן. אינך יודעת מה עובר לו בראש, יתכן שהתכונות שלך מאד מוצאות חן בעיניו והוא זקוק לזמן כדי להחליף דיסק בחשיבה שלו, יתכן שיש בך תכונה אחת קטנה שמזכירה לו חוויה מן העבר שהוא לא אהב. מי יודע ?! והחלום שלך מעיד שאת מבינה זאת היטב, את חולמת על שני גברים כי אינך בטוחה לגבי ההוא שהופיע בחייך.

תני לו זמן וכל מה שהוא יחליט יהיה טוב לשניכם. כי אולי הוא יודע מה שאת לא יודעת , הוא מכיר גם את החולשות שלו - ואת לא.

בקיצור, תזרמי....

בהצלחה

פיזיו

אכלה דג בחלום שזה דבר טוב מסמלת דברים טובים ונעימים, אושר והצלחה בחיים. ניתן לצפות להגדלת המשפחה בקרוב.
ומה הסיפור שפרשתה.....לא קשור בכלל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר