חלום מפחיד מאוד

החלום הוא שאני הלכתי כנראה לחנויות שליד הבית שלי, וכמו במציאות גם בחלום אמא שלי אמרה לי שאחזור בשלום ושאהיה בריא, מקובל להגיד דברים כאלה במציאות אם מישהו הולך לאיזה מקום, אז אומרים לו את זה, וכך אמא שלי אמרה לי בחלום. ואז אני הלכתי לדרכי, ואחרי שחציתי את הכביש והגעתי למדרכה שממול כמו שאני עושה לעיתים קרובות במציאות. אז בחלום כשהגעתי למדרכה, אז בדיוק מכונית היתה על המדרכה מולי, והיה לי דמיונות וטקס של ocd בדיוק מול המכונית מקדימה, ואני השתדלתי לסיים עם זה מהר בשביל שהמכונית לא תעלה עלי, והנהג גם עלול לראות אותי. והוא נסע עם המכונית, ואני לא הצלחתי לסיים את הטקס, והמכונית תוך כדי נסיעה גרמה לי לשכב במדרכה, כשהיא נוסעת ממש כשאני נמצא מתחת למכונית, והיא נמצאת מעלי, ניסיתי לזוז ואני ממש לא יכולתי, זה מאוד הפחיד, ולמרבה הפלא אפילו במיטה לא זכור לי תגובת תזוזה כתוצאה מהחלום, שאנשים תוך כדי חלום פועלים במציאות, אם זה דיבורים, או תנועות של אינסטינקטים למיניהם. ואני נשארתי שכוב ומפוחד במדרכה, מתחת למכונית. ותוך כדי ניסיון לזוז, אני התעוררתי. איזה פירוש יש לדבר מפחיד כזה.?

חלום

שלום שלמה החלום בדיוק מתיחס לבעיתיות של הטקסים האלה, לאי הרלונטיות שלהם, להיותם מפריעים לפעילות תקינה והכרחית באמת - כמו ההתחמקות מהרכב שהיה הכרחי. הרכב מתייחס למחשבה שלך, לרעיונות, למחשבות מציקות. עם זאת המכונית הזו יכולה להיות גם המיאוס שמסתער עליך ועל הטקסים האלה שאתה משתעבד להם. משה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר