חלום על דוד שלי

אח של אבא שלי, הוא דוד נחמד. בחלום אני רואה שהוא בא אלי, והוא נראה לי מאוד כועס. לפי הבעת הפנים שלו, ראו את זה ישר. ואני מהמציאות יודע שהוא לא כזה בכלל. ולכן מה שראיתי באופן חד משמעי, רציתי להדחיק, כלומר להחליק את זה, או להכניס את מה שאני רואה למצב ספק, כאילו המצב הזה הוא לא נכון, וזה רק נראה לי ככה, אף על פי שאני יודע שהוא כועס, ניסיתי לטייך את המצב ולתת לו להנות מספק על כעס, כלומר לדון אותו לכף זכות, ולא לכף חובה, וכאילו אני מפרש אותו ככועס, כי הוא רק נראה ככה, כשבפועל אינני רוצה לחשוב שזה בכלל נכון. ובדיעבד עכשיו עולה לי במחשבה שאולי הוא בכלל עצבני, ולא עלי, ולכן אי אפשר לדון אותו לכף חובה. ולכן אפילו שבתוכי ראיתי עליו, וידעתי שהוא כועס, אז רציתי לבוא מכיוון של ספק ולכן שאלתי אותו, אתה כועס??? ואז הוא לא ענה לי, אלה הראה לי דף שבו כתבתי כל מיני דברים לא מכובדים על שמעון פרס, ואז כבר אי אפשר לנסות להכחיש שהוא אכן כעס, ואז אמרתי לו שאינני יודע מי כתב את זה, אפילו שבחלום ידעתי שאני כתבתי את זה, לא שאני זוכר שכתבתי בפועל, אך לפי כתב היד, היה ברור לי שזה אני זה שכתבתי. ואף על פי כן אמרתי לו שאינני יודע מי כתב את זה, וקרעתי ת'דף לגזרים, רק בשביל למנוע ממנו את מצב של כעס. כי אני מאוד לא רציתי שהוא יכעס. במציאות כמובן שאינני כותב כאלה דברים, החלום לא שיקף לי בכלל את זה שאני יכתוב דבר כזה. אך מצד שני החלום כמו במציאות לא רצה שאני אגרום לו לדבר כזה. אימי התעניינה בחלום ושאלתי את דעתה, והיא אמרה שלי שהחלום מראה שאנחנו לא באים אליו לבקר ועל זה הוא כועס, אף על פי שהוא בפועל לא בא על זה בכלל בטענות. איזה פירוש יכול להיוות לחלום כזה לדעתך.?

חלום על דוד

בס"ד ההתיחסות שלו בחלום מראה שאתה חשוב לו,מתגעגע,דפנה

דפנה מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית
תקשור, דמיון מודרך, קריסטלים, חלומות, שחזור גלגולים, קורס ולימוד וסדנאות תקשור 

הירשמו למגזין שלי עושים טוב לנשמה וקבלו חינם מדריך לאיזון רוחני ומדיטציה
הזמן לשינוי והתעצמות בחיים באור וצבע- מעוף וחופש

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר