חלום על גלעד שליט

בחלום אני הייתי במקום ציבורי עסוק במשהו, ובדיוק גלעד שליט נתן לי את כרטיס הבנקט שלו בשביל להוציא לו כסף. אני בינתיים החזקתי לו את הכרטיס עד שאסיים את מה שעשיתי. לא זוכר מה בדיוק עסיתי אבל אני זוכר שעשיתי משהו, ועוד לא גמרתי, ובזמן הזה הבנקט של גלעד שליט היה בינתיים ביד שלי. אחר כך הוא בא וכעס על כך שאני לא משכתי לו כסף מהבנקט, והוא נתן את הכרטיס למישהו אחר במקומי שיוציא לו. ואני אמרתי לו שאותו רגע אני לא עשיתי את מה שהוא אמר לי כי הייתי עסוק, וכאשר הייתי אחר כך פנוי, הייתי עושה את זה. אבל הוא המשיך לכעוס ולא קיבל את הטיעון שלי. הוא אמנם לא צעק. אך כעס. במציאות זה קורה לי לעיתים קרובות עם בני משפחתי ובעיקר עם אמא שלי, שהם מבקשים דווקא עכשיו, ואני עסוק, ובגלל שאינני עושה את זה עכשיו אז הם כועסים. זה קורה לפעמים, ולפעמים הם נותנים לי את הזמן שלי לסיים, ואז לעבור אליהם, ולפעמים הם לא נותנים לי את הזמן שלי וכועסים. מה דעתך על החלום.?

גלעד שליט

בפסקה האחרונה פתרת לעצמך את החלום. משה

2

האם ייתכן שזה קשור לכך שאתה לא רוצה להרגיש מנוצל ע"י אחרים. אתה דוחה את זה למועד אחר וכך מרגיש שיש לך שליטה על כך.

גלעד שליט

בפסקה האחרונה פתרת לעצמך את החלום. משה

אמרו לי את זה ב2 פורומים נוספים!!!

2

האם ייתכן שזה קשור לכך שאתה לא רוצה להרגיש מנוצל ע"י אחרים. אתה דוחה את זה למועד אחר וכך מרגיש שיש לך שליטה על כך.

יש בזה משהו

לפעמים אני חש שמבקשים ממני בקשות בשביל לנצל אותי, כמו אם יש ויכוח שאני מעורב בו, היו אומרים לי לך תראה טלוויזיה. כאן מדובר בניצול. אך בלך תסגור את התריס או משהו כזה, אין כאן ניצול. ולעיתים מעבירים ביקורת על כך שעשיתי מאוחר יותר כמו סדר עדיפויות לקוי. אם אני באמצע משחק שאני תיכף שובר שיא, או שאני כותב משהו וחוט המחשבה נקטע, לזה הם לא מודעים, והם חושבים שאני חושב שהמשחק או הדבר שאני כותב חשוב יותר מבקשתם.

>

בענין הטלויזיה נשמע יותר כמו נסיון להפסיק את הקרב. אולי לא הכי מוצלח אבל לא ענין של ניצול לדעתי. כל זה משום שלא ארגנת לך בצורה מסודרת יותר סדר עדיפויות והנושא דורש תשומת לב מיום ליום ונסיון מתמיד לשפר את התפקוד בענין זה. ממש לא בהכרח הוא שמסקנותיך יהיו שאתה צריך לעשות כל מה שאומרים לך ומיד או שאתה צריך לסנן הכל. אלא מערך נכון על בסיס סיבות אמיתיות ולגיטימיות ולא מתוך רגש או דוקא. שילוב. משה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר