חלום על חמי ז"ל

חלמתי על חמי ז"ל שאני יושבת בחדר על כיסא ורואה את חמי שוכב במיטה ושם עליו אור ואז אני מוצאת תצמי נמשכת אליו ואז צפה נשאבת לגופו וז יש אור חם יפה מיוחד כמו קסם כזה ואני לא רוצה שזה יפסק כי היה לי נעים וחם ומיוחד ואז הוא נעלם ואני רואה תצמי פתאום יפה טהורה כזאת ישנה ואז קמתי עם דפיקות לב.. מה זה אומר? בתודה שירז ...

מדהים ביותר

אפתור ואפרש לך בערך בצהריים. כרגע נכנסתי הביתה 03:34 לפנות בוקר והתלהבתי מהחלום ומהרוחניות הגבוהה שבך פשוט מדהים הוא חלומך. חשוב לרשום אם אפשר תאריך ושעת החלום לפני או אחרי חצות.

פתרון החלום

חלמתי על חמי ז"ל שאני יושבת בחדר על כיסא ורואה את חמי שוכב במיטה ושם עליו אור ואז אני מוצאת תצמי נמשכת אליו ואז צפה נשאבת לגופו וז יש אור חם יפה מיוחד כמו קסם כזה ואני לא רוצה שזה יפסק כי היה לי נעים וחם ומיוחד ואז הוא נעלם ואני רואה תצמי פתאום יפה טהורה כזאת ישנה ואז קמתי עם דפיקות לב.. מה זה אומר? בתודה שירז ... נקיון רוחני זה מה שקרא לך ע"י חמך שהוא כיום ההשגחה העליונה שלך וחווית מה שלא הרבה חוווים את נשמה גבוהה מאוד והרוחניות שלך מאוד גבוהה ומה שקרה לך בחלום הוא מציאותי ביותר ואת יודעת זאת . חג שמח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר