אנשים זרים מתים

היי, כבר שלושה לילות ברציפות שאני חולמת חלומות דומים. בכל החלומות אני נמצאת בקבוצה כלשהיא של אנשים, וכל פעם שני אנשים מתים. ותמיד זה קשור אליי בדרך כלשהי. חשוב לציין שאני לא מכירה אף אחד בחלום הזה. בחלום הראשון אני לא זוכרת את הסיבה למוות שלהם,אבל אני זוכרת את הרגשת האשמה הנוראית שהייתה לי. בחלום השני זו הייתה תאונה, אני לא זוכרת בדיוק להגיד\להגדיר מה הרגשתי. בחלום השלישי אני ממש רצחתי את האנשים האלה (אחד עם רובה שחור-חום,אחד עם סכין פשוטה), אני זוכרת אפילו שהיה משפט על רצח, ושם הפגנתי 'כישורי משחק' לפני שקיבלתי יכולת להביע את עצמי..וכשקיבלתי במשפט יכולת להביע את עצמי לא הצלחתי לעשות כלום. אני זוכרת שלשם שינוי גם היו שני אנשים שהכרתי במשפט, אם אני לא טועה אנשים מהצבא. אחד מהם היה הקצין שלי ועוד אחד שהדמות שלו מעורפלת ממש. האם לדעתך קיימת משמעות כלשהיא? אשמח לקבלת תשובה. תודה!

היי ענבר

לאט לאט את "ממיתה" דברים הנמצאים בך שאין לך עוד צורך בהם. זה עשוי להיות כעסים, תיסכולים, צורות חשיבה שאינן מתאימות יותר עבורך.נסי לא להכנס לויכוחים עמיותרים עם סביבתך הקרובה וללמוד שלא תמיד את צריכה להיות הצודקת.למדי לומר את מה שצריך מתי שצריך ולמי שצריך. בהצלחה לוכד החלומות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר