זקוקה לתשובה בדחיפות כי הזדעזעתי מהחלום הזה

שלום רב, אינני יודעת כיצד להתחיל אז פשוט אומר את שמי ואתחיל לספר,שמי יעל אני בת 34 וחצי רווקה לצערי עדיין ומקווה למצוא את האחד להתחתן ולהקים משפחה אני כבר צמאה לילדה משלי. שלשום חלמתי חלום שאני מוטרדת ממנו מאד ואינני מוצאת רציונל שיסביר אותו על כן פונה אלייך בבקשה אנא עזרי לי בדחיפות עם פתרונו. חלמתי שנאי בהריון שירדו לי המים וחברה אינני זוכרת מי היא מהחלום מחפשת איתי מונית או אוטובוס לעלות כדיי לנסוע לביח',בסופו של דבר אמרה או אני אמרתי שנחכה אחריי ירידת המים ומצאתי עצמי חוזרת לבית שאינו הבית העדכני שלי (אני שוכרת דירה) אלא כמדומני בבית הישן של הוריי,שכובה במיטתי על הבטן כפי באני רגילה להרדם ואז מתעוררת משנתי ורואה משהו מוזר בבטן או על הבטן,את התינוק/ת בעצם הצלם שלה מתוך או על הבטן ממש דמות תינוק ייבש ממים מת ואת אמא שלי אומרת לי שהתינוק/ת ייבשה ומתה על בטני וככה קצץתי מהשינה שלי כשכולי מזועזעת מהחלום הזה... אני צמאה כבר לבעל לחתונה ולילדה משלי,אניעוברת קשיים רבים כעת בחיי מכול תחום שהוא ,אז אנא עזרי לי בפתרון החלום המזעז הזה, אנני מצליחה להתאושש מכך, בתודה רבה, יעל

ת

הזכרת פעמיים את המילה 'צמאה'. בחלום התינוק מת כי יבש ואין מים. הדרך שלך לפתרון הבעיה, מציאת בעל ולידה היא להתחבר ולגלות את בטנך, את עולם הרגש. אגב שינה על הבטן אינה מומלצת מכל בחינה שהיא ויש לה נטיה גם לגרום לסיוטים. כאן גם נרמז שהרגלך זה מקביל להרגלך לסתיר רגשות ולא לחוות אותם לעומק. משה

וואוו.. באמת חלום מזעזע...

היי יעלי

אין ספק שמא שמעסיק את מחשבותיך בשעות העירות בא לידי ביטוי בחלומותיך.חלום כזה נקרא חלום משחרר ובא בכדי להקל עליך ממה שאת חווה כרגע. בכל מקרה חלום על לידה מסמל שינויים גדולים לטובה והתחלות חדשות, החלום רומז כי יש לך נטייה לפספס הזדמנויות ולנסות לדחות דברים עד שמאוחר. נסי לבדוק אם אין בתוכך כשרונות חבויים שלא הכאת לידי מימוש וזה גורם לך לתסכול עמוק. הביאי את עצמך לידי מימוש והכל בחייך יתחיל לזרום. לוכד החלומות

חלום של בעלי .אשמח לקבל פירוש

שלום רב ! זהו החלום של בעלי כפי שהוא קם בבוקר ורשם אותו ואשמח לקבל תשובה עבורו . היינו חבורה של כמה עשרות של נשים וגברים בדרך למחנה אימונים. הדרך הסתיימה בכך ששמתי לב שהגענו למקום שלא ניתן יותר להמשיך בדרך מכיוון שזה היה נחל,בחלום אני זוכר שקראו לזה נחל יהודיה.בכניסה לנחל,במקום שניתן להיכנס אליו,באחד הסלעים,היה מודבק מגנט גדול.ניגשתי למגנט,הייתי מאוד קרוב אליו,בלי לגעת בו,חשתי את השדה המגנטי שלו מצמיד לי את כף היד לכייוונו. לאחר מכן,המשכתי לכיוןן הנחל,קפצתי למים,חשתי שהמים היו חמימים. כאשר הגענו לבסיס היינו צריכים לחתום על ציוד .עמדנו כולם בקצה המסדרון . בזמן שהמתנו כולנו,ראיתי חייל מוביל עגלה עם נשקים אשר היו צבועים בצבע לבן המפקד הורה לכל אחד לאיזה חדר הוא רשאי להיכנס על מנת לחתום על ציוד. אני נכנסתי ראשון לחדר הראשון מצד שמאל.קיבלה אותי אישה שמנה שישבה על כסא עם רגלייים מפושקות,שאלה אותי איזו מידה אתה במדים.השבתי לה- "מכנסיים אני מידה ג'3 וחולצה מ'." בברכה שי משה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר