חלום מהבוקר

קודם אתחיל בזה שהלכתי להתפלל וכשחזרתי הביתה, הייתי עדיין קצת עייף, אז שכבתי עם הבגדים, ואפילו לא חלצתי את הסנדלים, ובמיטה ראיתי שהוציאו את הסדינים והיא היתה פתוחה, וכל זה עדיין לא מפריע לי לשכב מרוב עייפות, ושוב גם עכשיו לא תכננתי להירדם. ולבסוף זה קרה ואני חולם חלום ועוד איזה חלום החלום התחיל בזב שאני הלכתי למצפה כוכבים אחי התאום, והוא כבר הספיק להגיע ולהיכנס לחדר ההרצאות. אחרי שאני גם הגעתי וכשהייתי במעבר שבדרך לקומה שבה חדר ההרצאות, אז בקומה שלפני כן שהיא הראשונה, ישב מישהו שאיני מכיר מהמציאות כעובד במצפה שהוא כאילו שימש או כקופאי או תפקיד אחר, בחלום אין לי מושג בתור מה הוא ישב שם, והוא ישב לי בדרך, וכשבאתי לעלות לחדר ההרצאות שבקומה השניה, אז הוא זז בשבילי שאני אוכל לעבור. וכשהגעתי לחדר ההרצאות ראיתי את אחי, ואז אמרתי לו משהו בשביל לסיים איתו שיחה שהתחלנו קודם לכן, שהתחילה אולי בחצר של המצפה, אין לי מושג איפה, וזהו. לפתע נכנס אותו אחד שישב לי במעבר, ונכנס לחדר ההרצאות, ומושך אותי החוצה בכח ובגסות תוך כדי כך שהוא אוחז בי בזרוע בחוזקה, וממש בברוטליות הוא משך אותי חזק מאוד החוצה. הייתי המום למה הוא עשה לי את זה, והוא בדיוק אמר למה הוא עושה את זה, כי זאת הרצאה סגורה לקהל הרגיל, אז אמרתי לו שהוא יכל להגיד ואז לסגור את הדלת, התכוונתי לנעול אותה. ככה שאינני אשם במה שקרה. אחרי שהייתי בבית, נשלחה מישהי מטעם המצפה כוכבים, גם אותה אינני מכיר, והיא באה בשביל להסביר את המקרה וליישב את ההדורים, ובדיוק כל המשפחה היתה בבית כולנו ישבנו בסלון כולל האחים שאינם גרים בבית, וכמובן תושבי הבית אמא אני, כלומר כולנו, אפילו גם אבא ז"ל! וכשראיתי אותו, לא נבהלתי להיפך רק באתי להתקרב בשביל לחבק אותו, ולהתעניין במה שקורה איתו עכשיו. ואיך שעשיתי את זה, אז הוא וכל מי שהיה בסלון, פשוט נעלם!!! רק אני נשארתי לבד. איזה הסבר יש לחלום הזה...??? ובמהלך החלום אני חולם שאחותי רואה אותי שוכב עם הבגדים והסנדלים על מיטה לא מוצעת ואני שוכב במקום במיטה שלי אז אני שוכב בניצב על המיטה של אחי והראש במיטה שלי והרגלים באזור הרצפה. והיא רואה ככה אז היא העירה לי לטובתי שכדאי לי לשכב באופן מסודר. אני גם זוכר שבמהלך השכיבה שלי שאמא שלי אמרה לי שאני אקח כר, ונתנה לי כר לשים מתחת לראש שלי. חוץ מזה, נכון מפחיד לראות מישהו שיודעים שהוא לא בחיים נמצא מולנו, וכנראה בסלון אף אחד לא ראה, כי אף אחד לא נבהל. אני עוד לפני החלום היו לי הרהורים כאלה שאם הייתי רואה אותו, לא רק שאני לא נבהל, להיפך רק הייתי ניגש אליו ומדבר איתו, ומחשבות כאלה היו לי המון. וחיבוק בינינו זכור לי ממנו פעם אחת בתור ילד, אבל את האהבה והדאגה שלנו הוא הראה בדרך שלו, שהוא פרנס אותנו, והוא גם היה אוהב לתת לי ולאחי התאום אבטיח מנגו, וגם פרי בשם אנונה. וכשהייתי במחשב הוא גם התעניין מה אני עושה. כלומר הוא גילה התעניינות. ואגב בקרוב ל8 חודשים אני חולם על אבא פעם שלישית. הפעמיים הקודמים זה היה ממש בתקופה ההיא שהוא נפטר. ועכשיו אני חולם שוב על אבא.

פתרון

חלום מעניין, הכוכבים בחלום הינם נשמות של נפטרים, כנראה שהנך לוחץ באופן רוחני לדעת היכן אביך נמצא בעולם האמת ומה הולך שם, ובאים לאמר לך שאינך ראוי לדעת את הכל, מושכים אותך משם, והנך מקבל מסר מאביך שהכל בסדר אצלו וזה מה שאתה צריך בסך הכל לדעת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר