חלום של אמא שלי, על על אבא ז"ל

היא חלמה שהיא הלכה עם אבא לטייל, והיה חושך ולילה, והם חיכו לעוד אנשים שיבואו, הם חיכו קצת, היה כיסא שם, ואבא אמר לה שהיא תשב שהיא עיפה, והיא אמרה לו שהוא ישב, והוא אמר לה, שהיא עיפה ושהיא תשב. היא ישבה על הכיסא, והם חיכו לאנשים, לבסוף לא באו אנשים, אז הם באו הביתה. והוא נכנס להתקלח ורצה בגדים. הוא פתח את הארון וראה שאין לו בגדים. היא אמרה לו שהיא הוציאה את הבגדים, כי היא לא ידעה שהוא יחזור. אז היא נכנסה לחדר הילדים, ולקחה תחתון מהמגירה שלנו, ונתנה לו מהחדר שלנו. ואז היא התעוררה. במציאות קודם לפטירתו הוא גם לקח מהחדר שלנו תחתונים כשהוא ראה שהוא לא מוצא אצלו בחדר כי לא נשאר לו, כי הם היו בכביסה. ולאחר פטירתו, הועלתה הצעה בין האחים במשפחה ביחד עם אמא שלי, שכדאי לפנות את הארון, ובכלל לשנות את החדר בבית. נכון לעכשיו אנחנו השארנו הכל כמו שהוא. לא פינינו מהארון את הבגדים שלו. וגם את החפצים שלו שבשולחן של כוננית הספרים גם השארנו הכל כמו שהוא, ואת הנעליים, ואת המיטה הכל נשאר בדיוק אותו דבר. כולל המשקפיים ושאר הדברים שלו, נשארו בדיוק כפי שהיו קודם. מה דעתך על החלום.?

אמא שלי שוב חלמה על אבא

כשתפרשו את החלום הראשון, באותה אותה הזדמנות תוכלו לפרש גם את השני. שאבא נפטר במטבח, ואמא שלי שאלה אוי מה עושים עכשיו. והאח הגדול שלי שהיה במטבח אמר מפנים אותו, והוא לבש משהו על הפה כמו מה שלובשים הרופאים, וזה כל החלום. מה דעתך על החלום?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר