חלום עם מסר , בבקשה עיזרו לי לפרשו...

מתנצלת על האורך מראש... חלמתי שהגעתי לדירה שאני לא מכירה , קיבלתי שיחת טלפון, בקו השני דיבר גבר שאני לא מכירה ואמר לי משהו עם חתול וענן , הוא דיבר לא ברור ולא הבנתי מה הוא אומר , שאלתי שוב , "מה אמרת?" הרגשתי שהוא רוצה להעביר לי מסר וניסיתי להיות מרוכזת מאוד . הוא דיבר ושוב לא הבנתי , כי המילים לא היו קשורות האחת בשניה , אז שתקתי. ואז הוא אמר,"למה את לא עונה? את לא מבינה שזה מסר?" הוא העביר את השיחה לאישה שאמרה לי שיש לי מלאך כלוא מעלי , שאני כלאתי אותו ואני צריכה לשחרר אותו. אמרתי לה " אה נכון עשיתי משהו בדמיון מודרך ובאמת כלאתי מלאך ,אבל הייתי בטוחה ששיחררתי אותו".. פתאום הייתה רעידת אדמה עצומה וכל הבניין רעד ותנדנד, פחדתי מאוד וצעקתי קריאת שמע. הבניין נפל הצידה וחשבתי שאני הולכת למות, אך לא קרה לי כלום . לקחתי את התיק וברחתי החוצה ואיתי כל האנשים שהיו בבית. כולם נהרו למקלטים , אני המשכתי לכיוון בית אבי לבדוק אם הוא בסדר ואם לא קרה לו כלום , בכיתתי מאוד.. אודה על פירוש החלום ...

שלום לך

שלום לך, עליך לעשות דבר שניקרא התרת נדרים, מדוע? כי כל פעם שאדם אומר אני מבטיח או אני מתחייב או אני נודר נדר או איזו שהי התחייבות מצידו שלא קויימה אז מייד נוצר מלאך ועד ההבטחה או הנדר לא מתקיים אז מלאך זה כלוא וכתוצאה מהסבל שלו הוא חוסם לך את כל השפע שאמור לרדת אליך ולכן יש לעשות התרת נדרים וכיצד עושים? עליך לחפש רבנית מסויימת ולבקש את העזרה שלה בהתרת הנדרים כי זהו מעיין טקס כזה שבו שלושה אנשים (אצלך כניראה נשים) מתירות לך את הנדרים ושוב פעם אני אומר מספיק שהבטחת משהו ולא קיימת זהב נחשב לנדר...חתול וענן מסמלים- החתול עין רעה והענן שפע. צעקת קריאת שמע ונפל הביניין וזה מסמל את הכח העצום שיש לקריאת שמע שפירושה של קריאה זאת היא קבלת עול מלכות שמיים וברגע שאדם מקבל זאת אז כלום לא יכול לפגוע בו ולכן הוא מתחיל בתהליך של תיקון הנפש. כולם רצו למקלטים אך לא את אלא הלכת לבדוק מה קורה עם אביך מה שמעיד על נשמה גבוהה שיש לך שדורשת את מזונה- כמו שהגוף אוהב בגדים יפים וקרמים ובשמים ואוכל טוב אז כך הנפש אוהבת מצוות, תפילות ומעשים טובים. בטלפון בחלום בדרך כלל מתקשרים עם בני מזל מאזניים אך אין זה מחייב כלל קחי זאת בערבון מוגבל. כשלחטאים יש משקל אז יש שיבוש בשיחה ולכן יש להתחיל לנקות את החטאים, כיצד? המון קריאת תהילים ולימוד הלכות בנושא השכמת בוקר וטהרה שיהיה בהצלחה....

תודה רבה אייל על הפירוש , כתבתי לך משהו בתוכן ההודעה, אשמח לקבל פירוש גם מאמיר

אני באמת מזל מאזניים , וקוראת תהילים מידי פעם , יש לי זיקה עצומה לדת , אני מאמינה באמונה שלמה ,אך אני לא דתייה..אני מודה לו בדרכים משלי ודרכים מהמסורת. האם העובדה ששבוע שעבר התגרשתי קשורה להתרת הנדרים? האם אני עדיין צריכה לעשות הסרת נדרים? תודה ולילה טוב.

שלום לך שוב

כבר אמרתי כל בנאדם שמבטיח דברים בחיים ולא מקיים אז זה כמו לנדור נדר ולכן רצוי מאוד לעשות התרת נדרים ובלי שום קשר תמיד טוב לעשות כך- דבר נוסף- גם לשרת את הבורא בדרכך זאת התחלה מצויינת וטובה ויש להמשיך עם זה, אך אסור לנו לנסות ולברוח מן האמת ואנו עם מצווה ועלינו לקיים מצוות ופרט לכך לאשה זה הרבה יותר קל כי בסה"כ יש לה מעט מאוד מצוות שהיא צריכה לקיים אז שיהיה בהצלחה ותמשיכי עם הספר הנפלא הזה תהילים כי הוא ידוע בסגולותיו הנפלאות...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר