חלום על "גנב"

גיל 44, מצב משפחתי רווק, עיסוק אין, הופיע בחלום "גנב" תחושת פחד. שאני נמצא במרפסת ומישהו מנעמע בחוזקה את התריס במטרה לפרוץ ומצליח בזה. ואז אני רואה את הפנים שלו, אבל מה, הוא לא נראה כמאיים, והוא אמר איזה משפט, אינני זוכר מה, אבל משהו בסגנון של אין גנב או משהו כזה. והפנים שלו היו שלוות ורגועות כאילו הוא בכלל לא גנב. אבל בכל זאת התעוררתי בבהלה, אף על פי שהוא לא איים באף דרך לתקוף אותי או לחדרו בכח הביתה. חלום בסגנון הזה גם היה לי לפני המון שנים שבה ראיתי שהתריס כבר פתוח ורואים את הפנים שלו ובעיקר את העיניים, וגם אז התעוררתי בבהלה. ובמציאות לפני שהיה לי החלום הראשון, היתה פריצה במציאות אלי הביתה. זה היה ב13.1.1989. שאני התעוררתי וראיתי את התריס פתוח ומשום מה, לא תקפה אותי בהלה. ואחי התעורר כנראה ביחד איתי, וראה שהתריס פתוח ושאל מה זה צריך להיות, והוא הלך לסלון ואז הוא הבין שמישהו בבית התעורר וקם לראות כנראה הוא הספיק לראות את אחי והוא ברח, והוא הספיק לגנוב לנו 5 שקלים מהכיס של אחי, וזרק את המכנסיים שלו במטבח, ומאז ועד הבוקר התקשנו לישון. והחלום הראשון אחרי המציאות היה לפני הרבה מאוד שנים, ודווקא עכשיו בא לי חלום באותו סגנון מבלי שבמציאות יהיה אירוע כזה. ככה שזה נראה לי מאוד מוזר. מה את חושבת על החלום.? דרך אגב מזמן אני לא חולם משום מה חלומות שאני זוכר חוץ מזה.

>

החלום מתייחס לתחושת אשם שלך, שמא ישנם דברים שהשגת במרמה\העלמת עין מעקרונותיך. זה יכול להתייחס גם לדברים לא פיזיים, כמו "לגנוב את לבו" של אדם. כמו במקרה של יעקב ולבן, שעזב מבלי להפרד כי פחד. משה

נכון תחושת אשם יש לי הרבה

ןאם בבית יש ויכוחים, ידעו לסובב לצד שאחוש כאשם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר