פתרון חלום על בן זוגי אשמח לתשובה

שלום לכולם, במציאות יש לי בן זוג [הוא הרשה לי דרך המיל שלו להיכנס לפורום ולשאול על החלום..] אני ממש מוטרדת ממנו ואני אשמח לתשובה במי שמבין בעניני חלומות. בחלום יש צום יום כיפור יש תחשוה של חפזון ומהירות בכדי להספיק דברים לפני הצום. בחלום מעניקים חשיבות גדולה לצום יום כיפור אנחנו [אני וחבר שלי] נוסעים ומחליפים אוטובוסים בכדי להגיע ליעד [אני לבית שלי והוא לבית שלו ] התכנון לנסוע לבית שלי ואז הוא יסע לבד לבית שלו אנחנו נוסעים באוטבוס שדוקא מרחיק מהבית שלי והזמן קצר.. אני קצת כועסת עליו שזה האוטבוס שלקחנו אבל לא מפילה את זה עליו כי זה אחריות שלי בנוסף אין לנו מספיק כסף הכל די לחוץ..צריך להספיק להגיע לפני הצום.. בסוף אין זמן ואנחנו מתפצלים כל אחד לביתו בדרך אני פוגשת את אחותו ובעלה ואני אומרת שהיה לי יום לחוץ [אבל לא מרחיבה ] בסוף אני מגיעה הביתה , אמא שלי עוזרת לאחרים עם האוכל של סעודת מפסקת ועם איזו מסיבה גדולה שאמורה להיות כנראה אחרי הצום.. כשאני באה לחבר שלי [כנראה אחרי הצום] הוא כועס עלי ומזעיף פנים ואומר תמיד את מסתכלת על מה שרע שבו ומתלוננת עליו.. אנחנו לא נשמה תאומה בואי ניקח פסק זמן של חודש .. אני מנסה לדבר איתו והוא נחוש בדעתו לקחת פסק זמן של חודש ואני בהלם מזה מהנחישות שלו ואורך הזמן של הפסק זמן.. אני שוב מנסה לדבר איתו [אבל לא מאריכה כדי לא לעצבן אותו יותר..] ומנסה לגלות אורך רוח.. בסוף החלום [אבל זה כבר נראה לי בטל כלומר שזה לא קשור לחלום כי זה היה כמו ערבוב כזה וממש לפני שקמתי במהלך הפסק זמן הכרתי קיבוצניק] מצטערת על האורך.. תדה רבה מקרב לב

השם האמיתי שלי הוא ענבל תודה רבה

שלום לך

חלומך בא לבשר לך שמשהו בטיב היחסים בינך לבין חברך הנוכחי אינו תקין- אתם לחוצים מאוד בכדי לקיים את מצוות יום כיפור- כלומר: יש הרבה קלקולים ובעיות בקשר שלכם שצריך לתקנם ולכפר עליהם- יום כיפור בחלומך רומז על צורך לתיקון ולמחילה בינכם כלומר: עליכם לנסות להיות ותרנים אחד עם השני ובנוסף לדעת לסלוח ואף לבקש סליחה על מנת שהקשר יוכל להתקיים, אך ישנה בעיה נוספת, חברך מטיח בך שאתם לא נשמה תואמת וזקוקים לפסק זמן ומה שמוכיח את הטענה הזאת שמצאת לך חבר קיבוצניק שאני מניח שהוא שונה מחברך הנוכחי במנטליות שלו ומכאן אני מסיק שאולי יש לשקול שוב את עצם קיומו של הקשר.... אני ימליץ לך על משהו לעשות- תקראי את התיקון הכללי שלוש פעמים( 10 מזמורי תהילים ברצף) ולאחר שתסיימי הכנסי לחדר מבודד מאנשים והתחילי להתבודד ולשפוך את ליבך בפני אדון עולם, ספרי לו על הבעיות שיש בקשר ועל הבעיות שיש לך בחייך הפרטיים ובקשי את עזרתו והכוונתו ושאלי אותו עם חברך הנוכחי הוא זיווג משמיים ובאחד הלילות את תחלמי על מטריה ואם היא תיהיה פתוחה אז הוא מתאים לך ואם לא אז הוא לא זיווגך ויש צורך בשינוי.... על מנת שהכל יתקיים ובורא עולם יענה לתפילותייך עליך להקדיש לו בכל יום דקה או שתיים מזמנך- תאמרי ברכות השחר כל בוקר בסה"כ 2 דקות ביום.. בהצלחה

שלום לך

בן זוגך הוא אדם של עקרונות , אדם של מעשים , ויתכן שאת מרגישה שאת צריכה יותר לקבל רגשות ממנו - אבל לא מקבלת , דבר זה מכניס אותך למצב של חוסר ביטחון בקשר , מכיוון שגם בבסיס שלך יש חוסר ביטחון וגם את לא מקבלת ממנו מספיק פידבקים לדעתך בצורת רגשות ... בגלל החוסר ביטחון בקשר , את יכולה להתנהג בצורה יותר "לוחצת" ולגרום יותר לריחוק של בן זוגך - וזו בעצם תהיה נבואה שמגשימה את עצמה. אמיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר