שלום!

שלום!

חלמתי שבחור שהכרתי מביא לי שני פרחים מרהיבים ביופיים בצבעים של כחולים וטורקיזים ואפילו באבקנים היו פרחים קטנים יפיפיים שלפי מה שהוא אמר בחלום הוא עשה אותם בעצמם (את הפרחים הקטנים שעל האבקנים) ... אשמח לדעת מה אומר החלום. (אגב אולי כדאי לציין שזה בחור שאני מאוד רוצה מזה הרבה זמן אבל הקשר ביננו לא מומש כי הייתי בזוגיות עד לא מזמן, שמרנו על קשר ידידותי אבל אני כל הזמן חושבת עליו וחולמת עליו ומקווה שיום אחד נהיה ביחד)

פירוס- כנסי לכאן

שלום לך" הבחור שמביא לך את הפרחים בחלום מעיד על רצון שלך שהוא יבוא ויזום קשר רומנטי איתך הרבה מעבר לסתם ידידות והפרחים הקטנים שהוא יצר למענך בחלומך מעידים על כמה את הפחד שלך לנסות להתקרב אליו יותר מבעבר וזה מאוד שברירי בעינייך ואת מפחדת שזה יתנפץ לך בפרצוף ותתאכזבי... החשש שלך מוצדק אך יחד עם כך עליך לעשות חשבון נפש עם עצמך כי הרי את אינך בטוחה במיליוני אחוזים שזה מה שאת רוצה וזה נורא מבלבל ומטריד אותך כלומר: במצבך הנוכחי את תמימה ועלולה לעשות מעשה שאולי בהמשך תתחרטי עליו..... שמעי לי ועשי מה שאומר לך והכל יסתדר.... לכי אל מזוזת ביתך ואימרי במשך שלושה פעמים חלומות שוא ידברו ולאחר מיכן קיראי חמישה מזמורי תהילים ובקשי הדרכה מבורא עולם שיוביל אותך לאן שיהיה לך טוב וכמובן עליך לקחת על עצמך משהו קטן למענו.... למשל כל בוקר לומר ברכות השחר בסה"כ חמש דקות כל יום.... ב"ה את תראי איך הכל מיסתדר לטובה שיהיה לך דרך צלחה וזיכרי חשוב להתמיד ולעשות חשבון נפש עם עצמך....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר