שלום

שלום

חלמתי חלום ממש מוזר,הוא קופץ לי מ'סצנה' ל'סצנה'..אז אם יש פירוש לחלום אשמח לקבלו :) חלמתי שגיסתי לעתיד ילדה בן ששוקל 9 קילו (כן קצת הזוי תינוק 9 קילו אבל זה המצב:) בכל אופן אנחנו נמצאים בברית שלו והרב מבקש 9 שקלים.. אחרי זה 'רואים' בחלום שאני יושבת עם חברה בכלל מהצבא שלא ראיתי אותה שנה יושבת איתי בשולחן ואומרת לי מה זה האירוע הזה?איזה אוכל,חסרה לי כוס וכו'.. בדיוק אחי מגיע ושואל אם הכל בסדר וחברה שלי אומרת לו לא,חסרה לי כוס,אז הוא ממהר ומביא לה כוס.אני אומרת לה שתחכה עם הערות שלה אחרי האירוע ושלא תתחיל לטרטר אותו כי זה האירוע שלו. 'הסצנה' הזו מסתיימת ופתאום אני רואה את אחי מחזיק את הבן שלו עומד ליד השולחן שאני יושבת (והפעם לבד) עם הבן שלו שדומה לו שתי טיפות מים והפלא ופלא הילד גדל ונראה כמו בן 6, הוא לבוש באוברול ג'ינס כחול וחולצה לבנה ומה שיותר מוזר היו לו גם זיפים לאחר מכן,'מראים' לי בחלום את גיסתי שאני שואלת אותה איך הייתה הלידה היא אומרת לי כל פעם שלחצתי שרף לי ושואלת אותי מה אני רוצה ללדת(במציאות אני בהיריון) ופה התעוררתי.. תודה מראש

שלום לך

החלום מדבר על דברים חדשים בחיים שלך - גם חוץ מההריון , כיוון התקדמות חיובי ... אמיר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר