דחוף חלום מפחיד על מוותתתתתת!בבקשה תענו לי מהר אני ממש מבוהלת!

טוב אני מתה מפחד בבקשה תקרא , חלמתי שדנו אותי למוות ואני ועוד מישהי שוכבות (אני לא זוכרת אם בתוך ארון או פשוט שוכבות ברכב) ולא יודעת מי הזאת המישהי הזאת אבל הבנתי שלוקחים אותי ואותה לתלות אותנו עם חבל (להוציא אותנו להורג עם תליה עם חבל מסביב לצוואר ) והייתי שם עוד מישהי או מישהו שלא ראיתי את פניהם והוא ניגש לבחורה ששכבה לידי וניקה לה את הפנים עם מטלית , ז"א מכין אותה לפני שמוציאה אותה למות ,ואז הוא בא אלי להעביר סמרטוט על הפנים שלי ולא הסכמתי וקפצתי מייד בבכי ותחנונים שאם הגיע זמני למות אז לפחות שלא אזכור במוחי את החוויה הזאת שתולים סביב צווארי חבל וחונקים אותי וביקשתי שלפחות ירדימו אותי או שאמות אחרת ..ובכיתי ובכיתי ואז התעוררתי

חבל סביב לצוואר

שלום.יתכן שהחלום משקף מצב רגשי שלך בו קיים ניתוק בין הראש והגוף והרגשות, ושאת לא מסתכלת פנימה.החלום מציע לך "לעשות סוף" לדפוסים אלו ולהתעורר.. יתכן שאת משנה גישה עד שיש לך "חבל על הצואר".. חומ למחשבה מנשה

מנשה

מה זה אומר המשפט הזה בבקשה תפרש לי כי לא הבנתי "יתכן שאת משנה גישה עד שיש לך "חבל על הצואר".."

תיקון

שלום. חסרה מילה יתכן שאת לא משנה גישה עד שיש לך "חבל על הצואר"..עד שאין לך ברירה מנשה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר