פירוש חלום.

אתמול בלילה חלמתי חלום שמאוד הייתי רוצה לדעת את הפירוש שלו. אשמח לקבל קצת ידע ותגובה להודעה הזו מכל מי שמבין קצת עניין. היינו אני וידידי, שאגב מאוד קרוב אלי בקבוצת 303. אנשים אחרים היו בקבוצה אחרת וזה היה ברור לכולם שקבוצה בשם "קבוצת הפעלה" צריכה להגיע, אותה קבוצה של כמה גברים הגיעה במטרה להרוג את כולנו , כולם ברחו לתפוס מחסה וגם אני רצתי אל ביתי. שהגעתי לדלת של הבית הרעשתי את מחזיק המםתחות ומישהו מהם קלט אותי ובא כביכול לקראתי. קדימה , אשמח לקרא קצת מה אתם אומרים/ חושבים. תודה ענקית. :)

לברוח או להתמודד

שלום. החלום נראה עוסק ביחסים שלך עם עולם הגברים, ואיך להתמודד עם האגרסיביות שלהם. בד"כ כנראה "כלם בורחים", אבל את מנסה הפעם למצוא מפתח להתמודד אחרת ולדאוג שיקלטו אותך נכון, לפני שממשיכים מה זה "קבוצת 303"? חומר למחשבה

בהמשך לתגובתך

קודם כל, אני מודה לך מאוד על התגובה, באמת! שימחת אותי. שנית, אני מאוד מזדהה עם הכותרת "לברוח או להתמודד" , אבל אני לא יודעת אם דווקא בכל מה שקשור לגברים. אני עכשיו מתעסקת יותר בעניין הפסיכומטרי , עולות בי המון שאלות כמו- מתי לגשת ואם לוותר על אחוזי משרה בעבודתי, איך אצליח להתמודד עם התשלומים הכספיים, הזמן, היכולות המנטליות והשכליות שליוכו'. שהשתמשת במונח "מילת מפתח" זה גרם לי לחשוב על הנקודה בה אני יודעת שבן זוגי מאוד ווכחן ואם אני צריכה לשנות גישה בעניין, אבל חוץ מנקודת מחשבה זו לא היה לי שום כיוון מחשבה על גברים. שנית , 303 זה ניראה לי מסםר שאין לו משמעות. אני הרבהה משתמשת במספרים בעבודה.. יכול להיות שזה סתם איזשהו מספר. או שצריך לפרש את זה בנמרולוגיה. שוב, תודה . :)

303 בחלומות

היי רותם ה-3 בחלום מבשר על תקופה חדשה בחייך בה תוכלי למצוא איזון בין הצרכים ובין האמצעים, בין הרצונות לבין ההגשמות בין כל הלב לקולו של ההיגיון ובין הרצוי למצוי. ה-0 בחלוםמסמל את אי הקיום, את הדברים שלא הגשמת, את הניצחי. מסמל מוות וחיים חדשים, אינסוף, וחוסר גבולות. במס' 303 האפס נמצא בין שני ה - 3 ומכאן שאם אכן יגיע האיזון, השמים הם הגבול עבורך. בהצלחה לוכד החלומות

לוכד החלומות.

אין לי מילים לתאר לך איזו תחושה העברת בי בתגובה זו. הכל נשמע לי כל כך נכון ומציאותי, לחשוב גם בזמן השינה. אלפי תודות על כל מילה כאן שנותנת לי רוגע ותובנה. יש פה אנשים מקסימים בפורום הזה, תודה למגיבים. (:

בהמשך לתגובתך

קודם כל, אני מודה לך מאוד על התגובה, באמת! שימחת אותי. שנית, אני מאוד מזדהה עם הכותרת "לברוח או להתמודד" , אבל אני לא יודעת אם דווקא בכל מה שקשור לגברים. אני עכשיו מתעסקת יותר בעניין הפסיכומטרי , עולות בי המון שאלות כמו- מתי לגשת ואם לוותר על אחוזי משרה בעבודתי, איך אצליח להתמודד עם התשלומים הכספיים, הזמן, היכולות המנטליות והשכליות שליוכו'. שהשתמשת במונח "מילת מפתח" זה גרם לי לחשוב על הנקודה בה אני יודעת שבן זוגי מאוד ווכחן ואם אני צריכה לשנות גישה בעניין, אבל חוץ מנקודת מחשבה זו לא היה לי שום כיוון מחשבה על גברים. שנית , 303 זה ניראה לי מסםר שאין לו משמעות. אני הרבהה משתמשת במספרים בעבודה.. יכול להיות שזה סתם איזשהו מספר. או שצריך לפרש את זה בנמרולוגיה. שוב, תודה . :)

המשך להמשך

נראה לי, בעקבות דברייך, שהחלום עוסק בדפוס התמודדות שלך על מצב קושי, כמו הפסיכומטרי עכשיו, שהוא "לתקוף", לנסות כאילו בכוח לפתור [אנרגיה גברית], או לברוח ולותר. החלום, בסופו נותן לך כיוון קצת שונה: ליצור קשר/חיבור עם הבעיה [צלצול המפתחות ו"הוא" שקולט אותך] וככה יהיה לך המפתח הנכון =דרך הפתרון. בהצלחה בפסיכומטרי מנשה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר