פתרון חלום מוזר

אני אלמנה בת 57. ביום שישי בלילה חלמתי חלום מוזר שממנו התעוררתי מפוחדת מאוד. אישה מעברי שנפטרה מדדה לי שמלה חגיגית לכבוד אירוע.בחלום נוכחו חמתי שנפטרה לפני כמה וכמה שנים.נוכח גם בעלי שנפטר ונוכח גם ילד שאני מכירה(לא מת). הלכתי איתם ופתאום הם נעלמו לי! מה אומר החלום??!האם זה אומר משהו??!! מצפה לתשובה. מננה.

מחכה לתשובה כבר כמה ימים!

למה אמיר לא מגיב?

??

אם את מעוניינת בתגובה של מישהו - את יכולה לפנות אליו בגוף ראשון ולבקש בנימוס

פתרון חלום מוזר

אני אלמנה בת 57. ביום שישי בלילה חלמתי חלום מוזר שממנו התעוררתי מפוחדת מאוד. אישה מעברי שנפטרה מדדה לי שמלה חגיגית לכבוד אירוע.בחלום נוכחו חמתי שנפטרה לפני כמה וכמה שנים.נוכח גם בעלי שנפטר ונוכח גם ילד שאני מכירה(לא מת). הלכתי איתם ופתאום הם נעלמו לי! מה אומר החלום??!האם זה אומר משהו??!! מצפה לתשובה. מננה.

מה הפיתרון?

מחכה לתשובה כבר כמה ימים!

RE:למה אתה לא עונה לי?

לחלום שלך יש 2 תנאים ו2 הסברים תנאי ראשון-אם את חלמת את החלום לפני 300 לפנות בוקר זה לא טוב תנאי שני-חלום שחולמים אותו אחרי 0300 לפנות בוקר אינו אלא בגדר חלום שווא ועוד משהו להדגיש חלום שחולמים אותו ביום שישי,שבת אחרה"צ,או רביעי בלילה,נקרא בגדר חלום אזהרה-אמיתי חשוב מאוד לזכור את הזמן והשעה המדויקת,מרגע הקיצך משינה הסבר ראשון-לחלום מתים ולא סתם אלא אנשים שהיו חשובים לך בחיים ועכשיו הם אינם ,זה משהו משמעותי עבורם יותר מאשר בשבילך.לא סתם חולמים נפטרים,בניגוד לחלום על אהוב/ה או סתם חבר/ה שעודו בחיים זה חלום שטות,מתים זה סיפור אחר הסבר שני-את חלמת שהם לוקחים איתם ילד,לאן הם לקחו אותו?האם הצלחת ל"הציל" את אותו הילד?האם ניסית לשכנע אותם שמא לא "יקחו" את אותו הילד,זה דבר חשוב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר