חלום מפחיד על התרסקות מטוסים!!! חייב פירוש דחוף!!!!

חלמתי שאני נמצא בצומת באיזור הבית שלי ונמצא איתנו מישהו שמדבר וזה, ואז באוויר מרחף מטוס ענק (לא צוחק), כמה ג'מבו ענק באוויר המטוס בחלום ענק פי 500. ואז פתאום המטוס מתחיל לעוף למעלה למטה למעלה למטה בתנועה חדה ומפחידה!!! אז אני אומר לזה שאיתי "תסתכל על המטוס" והוא אומר לי "עזוב זה כלום" ואז הג'מבו הזה פתאום עף למעלה למעלה גבוה ופתאום מתרסק בקרקע ואני מתחיל לברוח, ואז אני מוצא את עצמי ליד הבית הישן שלי (עברנו פעמיים דירה אז הבית שלי שגרתי בו בהתחלה זה קרה) אז ליד הבית הישן שלי היה באוויר מטוס-קרב שגם הוא התרסק לקרקע, ולא סתם - התרסק לידי במרחק של איזה 5-10 מטר (אם היה במציאות הייתי מת מההדף...) ולא קרה לי כלום, ואז נהגי מכונית באיזור נוסעים בפרעות ומנסים לדרוס אותי... ואז מישו אומר לי שכל הנהגים בכל כלי התחבורה קיבלו שיגעון והם נוהגים כזה מסוכן רק כדי לדרוס אותי ואף אחד מהם לא הצליח. אחד ניסה לדרוס אותי ואז עליתי על מדרגות והוא לא הצליח ואז דחפתי לו את האוטו משו כזה... -------------------- קיצר כל מי שניסה להרוג אותי לא הצליח חחח. אז בבקשה חברים אני חייב פירוש לחלום הזה לא נראה לי סתם חלמתי אותו זה מפחיד!!!

מטוס נופל

החלום מסמל סיום של קשר - שלא הצליח או משהו שרצית שיתקיים ובסוף לא קרה . אמיר.

יש עוד פרטים בחלום:

אמרתי שהיה שם מטוס קרב שהתרסק ממש לידי במרחק של 5 מטר ולא קרה לי כלום. ונהגי מכוניות באיזור ניסו לדרוס אותי ולא הצליחו... אני מבקש ממכם בכל לשון של בקשה, שתקראו כל פרט ופרט בחלום ותפרשו לי אותו. ולגבי מה שזה שמעלי פירש: תודה רבה, הייתי מאוד שמח אם היית מפרש את שאר הפרטים, ולא זכור לי משו שרציתי לעשות ולא יצא, אבל תודה בכל מקרה ...

גם מטוס קרב התרסק

מטוס מסמל התקדמות מהירה בחיים , למשל התחלה של קשר זוגי. מטוס שמתרסק מסמל סיום מהיר של תהליך כזה , יכול להיות סיום של קשר , פיטורים מעבודה , גירושים במשפחה , או כל תהליך אחר שמשפיע עליך. זה שלא קרה לך כלום מראה שמבחינת הרגשות חשבת שתפגע , אבל עברת את זה בסדר גמור. הנהגים שמנסים לדרוס אותך מסמלים אנשים אחרים שאתה מרגיש שמנסים להתקדם "עליך" - למשל התקדמות במקום העבודה ... כלומר יתכן שמדובר בקידום במקום העבודה או הלימודים שלא קיבלת , ומישהו אחר כן קיבל במקומך ... אשמח לשמוע איך משתלב הפתרון בחיים שלך. אמיר.

מהההה?

קודם כל אין לי חברה, כך שלא היה אצלי שום סיום של קשר. דבר שני אני בן 17 בכיתה יא', חחח לא פיטרו אותי מעבודה גירושים - עוד לא התחתנתי כך שאין לי ממי להתגרש... וכמו שאמרתי אני בבצפר לא התחרתי עם אף אחד על קידום או משו, זה לימודים, כולנו לומדים וזהו.

נו מה לאן נעלמתם?

חברים אני חייב פירוש לחלום שלי!!!

תראה , המטוס הג'מבו מסמל שנפגת מי-מישהו , והמטוס קרב מסמל שהטעות של הג'מבו חזרה על עצמה , וזה שלא נפגעת מהמטוס קרב סימן שאת מרגיש בסדר עם זה שפגעו בך , והאנשים שהתחילו לדרוס אותך זה אומר שהם מרגישים איום ונורא אבל מרגישים שהם שונאים אותך ..

מקווה שעזרתי אני יודע הרבה על חלומות .. :)

הי מקווה שתקרא כאן נער חביב בן 17,

בצורה מוחלטת אומר לך שאין לך מה לדאוג..

חלום טוב חלום שלום.

אתה לבטח נער מאוד נאה\מוצלח מוכשר ,ויש לך הרבה קנאים סביבך,ואם לא היום אז יהיו בעתיד.......יש מהם שניסו וינסו ג בעתיד לדרוס אותך, להפיל,על מנת להכשיל אותך ,לגבי כל תחום,אך אתה תנצל מידיהם,הם ייכשלו,ולא יוכלו להזיק. אתה תעלה ותצליח בכל אשר תפנה. רק הזהר והשמר לך תמיד. יש אלוהים ששומר עלייך ולא יתן לאף אחד לרסק אותך.  חלום מעולה, המראה על עלייה והצלחה בחיים בעתיד טוב,למרות כל מכשול,וכל הקנאים מסביב. אל תדאג ,...צפוי לך רק עלייה והצלחה למרות הכל. אלוהים איתך.

חלמתי על מטוס בואינג שהתרסק בדרך לא ברורה..וגם לא ממש ברור עם הוא יתרסק..

שלום לדניאל,

לפי התגובה שלך, נראה שאינך מבין בפתרון חלומות. החלום אינו יכול להעיד על גילך , עיסוקך, והחיים מסביבך. (אם יש חברה או אין). מאידך, הוא מעביר מסרים מעולמך הרגשי. המסרים הללו מועברים כרעיון, זה אומר שיש פרטים שהם שוליים בעוד הרעיון המרכזי שמור. למשל , אין משמעות עמוקה ליד איזה בית עמדת, זה שאתה גר בו כעת או הקודם, או הקודם-קודם. אין משמעות לסוג המטוס, פרט לגודלו , ונסיונו לפגוע בך, ונפילתו בסמוך למקום בו עמדת. המסר הכללי בחלומך הוא שמנסים לפגוע בך , במטוס וברכב, בטיעון שכולם השתגעו , ואתה שייך לזן השורדים. כעת , עליך לקחת את הרעיון הזה ולבדוק איך זה ניתן להסביר לגבי החיים שלך.

גמר חתימה טובה

פיזיו 

לפי גילך אני יכול לנחש שאתה בתיכון. לקראת או בתוך הכנות למבחני מגן ובגרות.

משם גם אולי כל הלחץ והפחד בחלום והתחושב שרוצים להכשיל אותך.

מטוסים ואווירונים, שייכים ליסוד האוויר. יסוד האוויר קשור לחשיבה, הגיון וכו'. יש לך הרבה על הראש עכשיו?

מתחבר לך?

בועז

תודה רבה לכולכם חברים, אך כפי ששמתם לב את ההודעה הזאת כתבתי לפני 5 וחצי שנים, ככה שמאז זרמו הרבה דגים בנהר, סיימתי תיכון ואני כבר משוחרר שנה מהצבא....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר