חלום מסקרן

אז ככה: בחלום יש אותי,את ידיד שלי ואת החברים שלו(האקסית שלו היא בין חבריו). יצאנו לאיזשהו טיול אני לא זוכרת לאן אבל הוא הזמין אותי. במהלך ההסברים לנסיעה אני זוכרת שהסתכלתי על ידיד שלי כשהוא דיבר עם האקסית שלו. כשהגענו למקום והסתובבתי קצת בין האנשים ראיתי את ידיד שלי והאקסית שלו מדברים אחד מול השני כשידיד שלי נמצא ממש על הקצה של שפת הבריכה והוא מחזיק מצלמה ביד. החלטתי שיהיה מצחיק אם אדחוף אותו לבריכה וזה מה שעשיתי. לאחר מכן נכנסתי גם אני לבריכה וראיתי שהוא שוחה ממש מהר ומחפש אותי והמבט שלו לא ממש היה מבט שמח אלא יותר כעוס ולכן צללתי עמוק כדי שלא יוכל למצוא אותי. אחרי כמה זמן החלטתי שהגיע הזמן לצאת מהבריכה ושוב ראיתי את ידיד שלי והאקסית שלו בדיוק באותו המצב שלפני שזרקתי אותו לבריכה. אז באתי אליו ואמרתי לו שאני מצטערת..והוא עשה פרצוף והמשיך לדבר עם האקסית שלו.אז עשיתי פרצוף חמוד כדי לנסות לרכך אותו ושאלתי אותו אם הוא סולח לי.. אז הוא לקח את ידי ולקח אותי הצידה ואז התחיל לצעוק עלי ולומר כמה שהוא כועס.הבעיה היא שהוא לא הזכיר במילה את המצלמה אלא כעס על דברים לא קשורים בכלל. דבר אחד שאני זוכרת היה שהוא אמר שאני לוקחת לו הכל. וכך החלום הסתיים. אשמח אם תפרש את החלום בהקדם:}

מה שמו הפרטי של הידיד

אפשר גם לאי מייל, yms_a1@walla.co.il משה

מה שמו הפרטי של הידיד

אפשר גם לאי מייל, yms_a1@walla.co.il משה

שלחתי לך לאי מייל..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר