חתול מת בחלום

חלמתי שאני מתעוררת משינה ורואה בצד שמאל של המיטה חתול מת. ואח"כ כאילו אני חוזרת לישון ומספרת לאמא שלי את החלום הזה והיא אומרת שזה לא חלום טוב שמישהו יפגע בי בנוכחות רבים ושזה יהיה בקיץ הבא.... אשמח לפתרוון החלום המוזר הזה. יש לציין כי ראיית החתול בחלום עוררה בי גועל ובהלה בתודה מראש ובברכת שבוע טוב. בת.

קבלה חלומות ותיקשורים - לבת

שבוע טוב חלום טוב, חלום טוב, חלום טוב. החלום טוב עבורך כי החתול ספק את מה שאת היית אמורה לספוג, זאת אומרת החתול מת במקומך ואת נישארת בחיים את תמשיכי לחיות אני מבקש אם אפשר לרשום את תאריך החלום, ואיזה צבעים ראית/ה בחלום ומה הייתה ההרגשה בחלום, זה חשוב לפתירת החלום, ככל שיהיו יותר פרטים כך אוכל לפרש יותר לעומק החלום. כנס/י לאתר דרך הלינק ושם למאמרים ובמאמרים לקבלה וחלומות 9 זה מאמר על ימי החלומות ומשמעותם טבע ורוח www.tevavaruach.co.il וזו הכתובת של פורום החלומות שבו אני פותר באופן קבוע, כנס/י www.100halomot.tipo.co.il

יהושוע שלום

ראשית אודה על פירושך. ולשאלתך אשיב: החלום היה בליל שישי שבין שבת ה-25.11.06. לא זכור לי צבעו של החתול רק רקע כהה של לילה והאווירה היתה מעט מפחידה אך יותר מעוררת גועל. היה המשך לחלום (או שזה חלום אחר חדש לא זכור לי) שבו אני נמצאת עם חברה טובה בבית אימי בחדרה של אחותי ועל המיטה שהיתה פתוחה מלא ילדים כביכול אחיינים של חברתי וחברתי מציעה לי לנסוע לאילת איתה ועם 2 ילדיה. בנוסף חלמתי שאני מספרת לאמא שלי את החלום על החתול ואמי אומרת כך: "החלום לא טוב, זה אומר שמישהו יפגע בך ליד הרבה אנשים וזה יקרה בקיץ הבא". אשמח לתגובתך.

חתול מת בחלום

חלמתי שאני מתעוררת משינה ורואה בצד שמאל של המיטה חתול מת. ואח"כ כאילו אני חוזרת לישון ומספרת לאמא שלי את החלום הזה והיא אומרת שזה לא חלום טוב שמישהו יפגע בי בנוכחות רבים ושזה יהיה בקיץ הבא.... אשמח לפתרוון החלום המוזר הזה. יש לציין כי ראיית החתול בחלום עוררה בי גועל ובהלה בתודה מראש ובברכת שבוע טוב. בת.

שאלה לגבי משהו מוזר שקרה

לפני חודשיים השארתי במחסן שלנו, מיטה שבניתי לבתי הקטנה, היא עדיין לא ישנה עליה אפילו לילה אחד שלם. אחרי כמה ימים נכנסתי למחסן, המיטה עמדה על הצד,ועליה מת חתול אפור(חתול רחוב) השעין את הראש שלו כאילו לישון על חלק מהמיטה, ומת. האמת היא שאני לא ממש מאמין גדול בקארמות או משכ"ז, אבל בגלל שלא כל יום קורים לי דברים כאלו, מן הראוי שלפני שאניח לבתי לישון על המיטה, אולי אשאל מישהו שיש לו מעט הבנה בנושא... אם מי מכם יוכל להעשיר את הבנתי בנושא הזה אשמח לקבל תגובות(חיפשתי בכל רחבי הרשת תחת הנושא חתול מת על המיטה, זה הכי קרוב שמצאתי) בתודה מראש רפאל

שלום. גם אני חלמתי חלום מוזר על חתול, אבל שאני רוכלת חתול וזה עורר בי לאחר החלום גועל ובחילה, מה משמעות החלום המוזר הזה ?                                                               תודה.

שלום. גם אני חלמתי חלום מוזר על חתול, אבל שאני אוכלת חתול וזה עורר בי לאחר החלום גועל ובחילה, מה משמעות החלום המוזר הזה ?                                                               תודה.

שלום חלמתי על חתול מת בגינתי  ומלא זבובים עליו  וגם היה זנב של חתול  ואני רואה אותם מחלון ביתי   הזנב היה בשחור לבן והחתול היו הכתמים אפורים .חלק בהיר וחלק מהכתמים כהה  וחלמתי זאת ב23:8:18בשהע 04;30בבוקר 

ערב טוב לכולם אני חלמתי חלום שאני בבית של דודה שלי ויש לה באמת 3 חתולים אבל בחלום זה לא היו החתולים האלה ואחד החתולים נשך חתול שני ואז לקחתי תחתול שנשך ופשוט מחצתי אותו עד שמת באמת ושלא תבינו לא נכון אני מאוד אוהבת חתולים וכו ....

חלום סימלי.
מדבר על כך שאת לא מקשיבה לתחושות שלך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר