חלום על גלישה

חלמתי שהייתי עם בעלי בבריכה הומה אנשים ומידי פעם גלשתי על גלשן(ממש עמדתי עליו לכמה שניות וגלשתי) וקפצתי למים... גלשתי וקפצתי למים וזאת עשיתי אפילו שלא היו גלים בבריכה האם זה מסמל משהו? תודה לפותרים

אשמח לתשובה

גלשתי וקפצתי למים

שלום. החלום מתאר הרגשה טובה שלך לגבי עצמך והיחסים הרגשיים שלך עם בעלך ועם אנשים בכלל. מרגישה נוח ויש לך שליטה וחופש רגשי.. תראי אם מתאים. אשמח לשמוע מנשה

הי מנשה

אם אומר לך שהפרוש לא מתאים.... יכול להיות לזה פרוש אחר? כי אני דוקא מרגישה שאין לי ככ שליטה על הרגש שלי למרות שאני מנסה בכל הכוח לשלוט בזה.... אודה להתייחסות

החלום כמשאלה

שלום רוני. פירשנו ביחד את החלום. אני תרגמתי את תמונת החלום לשפת הרגשות. את נתת את הכיוון: תמונת החלום היא המשאלה שאוכל להרגיש נוח ושליטה ברגשות וביחסים עם אנשים.. אולי את רוצה להרגיש שליטה..במקום לזרום ולשחות במים.. מה דעתך? מנשה

בודאי שאני רוצה להרגיש שליטה על הרגשות שלי

הלואי וזה היה ככ פשוט.....

יש שליטה/בקרה ויש שליטה/כוחנות

שלום רוני. תמונת החלום מראה שאת מצד אחד רוצה להיות מעל..מעל המיים..אולי מעל בכלל..ומצד שני קופצת למים פנימה..כנראה למיים העמוקים..רוצה להעמיק..עוד בתמונת החלום: המים שקטים ואין גלים יתכן שבמקום לשחות במיים השקטים= להרגע ולזרום [ואז אפשר להרגיש טוב ובשליטה] - מתאווה להיות "המפקד" של הרגשות..ובזה קשה להצליח, ואולי לא רצוי בהצלחה בגלישה ובצלילה מנשה

אהלן,

אם את גרה שאזור נתניה, מציע לך פשוט ללכת ולהגשים את החלום שלך.

סרפ סנטר פולג הוא מקום נפלא להתחיל בו.

גלישה נעימה ובטוחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר