מנשה היקר חלמתי חלום - בבקשה בזמנך הפנוי

היי מנשה היקר מה שלומך? אשמח לפתרונך.. חלמתי חלום שמאוד דומה לחלום שכבר היה לי בעבר... ככה: ישבתי בשולחן עגול, מסביבי דודתי שנפטרה, ושתי בנותיה הגדולות, ועוד דודה רחוקה שלי, שאני בכלל לא רואה אותה יובלות.... על השולחן היו צלחות עם תפוחי אדמה מבושלים, ואני קמתי למטבח והגשתי לאותה דודה רחוקה חתיכה מפשטידה... כשבאתי לשאול את דודתי ז"ל אם היא רוצה גם פשטידה, ראיתי שפתאום היא נעלמה מהשולחן...הלכה לחדר צדדי... אחת מבנות דודתי שאלה אותי בתוך החלום מה אני חושבת על מזל תאומים...()...נתתי לה בחלום הרצאה שלמה על מזל תאומים, ואמרתי לה שאני לא אוהבת את המזל הזה כי הוא מזל של 2...כל דבר בשניים, 2 דברים, 2 אהבות, 2 דעות וכו'...(איזה מוזר)... ואז היא אמרה לי שיש לה הרגשה לא טובה לגבי בן זוגה (במציאות הוא חבר אחרי גירושיה)...והוא במזל תאומים.... כל זה חלמתי מנשה... איזה משמעות יכול להיות לדבר כזה?...ממש תמוהה אשמח לקבל ממך הארות איש יקר מאוד. בידידות - נעמי תודה

מסביב לשולחן העגול

נעמי שלום. מה שבולט בחלום הוא התאומים..השניות שיש בכל דבר בחיינו אלה..בעד ונגד..אפילו תפוחי אדמה יש להם שתי משמעויות..נינוחות או ספק..שניות זה הספק..את לא אוהבת את השניות..את הספק אבל הארוחה..החיים..הם מסביב לשולחן עגול..דברים באים והולכים..במחזוריות..כמו היום והלילה..שהו גם "שניים" אבל הם מחליפים זה את זה ומהווים שלם, אחד=יממה פשטידה..יכולה לסמל את האיחוד הזה.. מקווה שמדבר אליך..בסימפטיה..מחכה לפשטידה הזאת.. מנשה

ואוו..מנשה ...מתחבר ועוד איך מתחבר

מנשה היקר תודה גדולה!!! זאת לגמרי אני.. מאוד לא אוהבת את הספק....זה אפילו מעצבן אותי לפעמים. ובאמת דברים באים והולכים כל הזמן, הולך משהו, ונכנס משהו חדש לחיי, מחזוריות אין סופית. ממש מתחבר...תודה תודה מכל הלב. מחכה לפשטידה?...נו יאללה...גם הקומקום כבר רותח... מנשה - אתה גדול

חן חן נעמי..תוציאי ספר חלומות: ממטבחה של נעמי [ חלומות ומאכלים בחיי יום יום]

מנשה לא יפה לא לפרש לאחרים

חחחחמנשההההה רעיון ענק!!! אולי עוד אפתיע...מי יודע?....

מנשה לא יפה לא לפרש לאחרים

סי- מנשה לא מקבל על זה משכורת....חשבת על זה אולי?

המפרשים נותנים מזמנם היקר, הם עושים זאת בהתנדבות, ותורמים תרומה גדולה... אז זה לא יפה להגיד שזה לא יפה לא לפתור לאחרים....כל עוד זה בהתנדבות.... נעמי

נכון אבל לא יפה לפרש רק לאחרים כל הזמן

סי יקירתי - עם קצת סבלנות אני בטוחה שהמפרשים היקרים יענו גם לך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
פתרון חלומות
בחר
בחר